مقالات

مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر

سنگ لاشتر از زمینه رنگ مشکی مایل به طوسی با خطوط سفید رنگ برخوردار است که این مورد موجب شده تا از محبوبیت بالایی در بین طراحان و معماران و برخوردار گردد و از آن در طرراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از جمله آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی ، سالن پذیرایی و کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از ضخامت هایی که در این سال ها از تقاضای بالایی برخوردار گردیده می توان به مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر اشاره کرد . 

خرید سنگ با ضخامت نازک و سایز به اینچ

سنگ های ساختمانی به دلیل طبیعی بودن و عدم دخالت بشر در شکل گیری آن موجب شده تا همواره به عنوان اصلی ترین متریال برای استفادهه در ساخت و ساز مطرح می باشد و سال به سال نیز استفاده از آن رو به افزایش می باشد . از مشخصه های سنگ می توان به ضخامت آن اشاره کرد که در ضخامت های متنوعی مورد تولید و فرآوری قرار می گیرد که در این بین ضخامت نازک از تقاضای بالایی برخوردار بوده و روز به روز به حجم آن نیز افزوده می شود.

معرفی انواع سنگ تراورتن

سنگ های تراورتن از ساختار آهکی برخوردار بوده و همچنین باتوجه به ویژگی های ذاتی که که در آن ها وجود دارد از این دسته از سنگ ها بیشتر به صورت گسترده در نمای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . تشخیص تفاوت سنگ مرمریت از سنگ تراورتن خیلی راحت صورت می گیرد و کافی است به سطوح آن ها نگاه کنید که سنگ های تراورتن از تخلل های بیشتری نسبت به مرمریت صورت برخوردار می باشند . در ادامه معرفی انواع  سنگ تراورتن را بررسی خواهیم کرد .

سنگ مناسب برای نمای رومی

نمای رومی یکی از رایج ترین سبک های طراحی نمای ساختمان است که هم اکنون در کشورمان با نامی محبوب یاد می شود. نمای رومی بر اساس پوشش تمام و یا بخش بزرگی از نمای ساختمان با سنگ تراورتن ایجاد شده است. اولین تصور و ذهنیت شما از یک ساختمان چه می باشد؟ قطعا نمای بیرونی آن ساختمان است. نمای بیرونی ساختمان در بحث دکوراسیون منزل از اهمیت زیادی برخوردار است . نمای رومی که به نمای کلاسیک هم مشهور است به دلیل داشتن ویژگی های زیبای متعدد، چشم افراد زیادی را به خود جلب میکند.

آشنایی با کاربرد انواع سنگ‌های ساختمانی

قبل از اینکه به بررسی کاربری سنگ های ساختمانی بپردازیم،نیاز است تا شناختی نسبت به خود سنگ ساختمانی داشته باشیم.این متریال به عنوان جسمی در نظر گرفته می شود که از جمع شدن یک یا چندین کانی پدیدار گردیده و خود را به عنوان یکی از اصلی ترین مصالح ساختمانی جهت ساخت وساز مطرح کرده است.حال چرا در این محتوا به کاربرد سنگ ساختمانی می پردازیم؟شما باید به خوبی با کاربری این متریال شناخت داشته باشید تا بدین وسیله بتوانید به انتخاب سنگ مورد نظر خود بپردازید.اگر بخواهیم  به صورت جزئی تر به مسئله نگاه کنیم اگر شما قصد دارید برای کف سالن پذیرایی خود به انتخاب سنگ بپردازید باید به همان نسبت از شناخت کافی کاربری آن ها نیز برخوردار باشید.

بررسی نقش مشارکت وشراکت در بهبود صنعت سنگ ساختمانی

صنعت سنگ را می توان به عنوان یکی از بخش های اقتصادی کشور ایران معرفی کرد که کاملا به صورت شخصی اداره می شود و در این زمینه صنعتگران آن تا حدودی موفق تیز بوده اند.یکی از مزیت های این صنعت،بحث شراکت های کاری خانوادگی است.حال نیز این رویه ادامه داشته و با بررسی که به واحدهای موفق داشتیم متوجه شدیم اکثریت آن ها از مشارکت سرمایه گذارانی است که با همدیگر نسبت خانوادگی داشته اند.

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .