مقالات

مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر

سنگ لاشتر از زمینه رنگ مشکی مایل به طوسی با خطوط سفید رنگ برخوردار است که این مورد موجب شده تا از محبوبیت بالایی در بین طراحان و معماران و برخوردار گردد و از آن در طرراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از جمله آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی ، سالن پذیرایی و کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از ضخامت هایی که در این سال ها از تقاضای بالایی برخوردار گردیده می توان به مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر اشاره کرد . 

خرید سنگ با ضخامت نازک و سایز به اینچ

سنگ های ساختمانی به دلیل طبیعی بودن و عدم دخالت بشر در شکل گیری آن موجب شده تا همواره به عنوان اصلی ترین متریال برای استفادهه در ساخت و ساز مطرح می باشد و سال به سال نیز استفاده از آن رو به افزایش می باشد . از مشخصه های سنگ می توان به ضخامت آن اشاره کرد که در ضخامت های متنوعی مورد تولید و فرآوری قرار می گیرد که در این بین ضخامت نازک از تقاضای بالایی برخوردار بوده و روز به روز به حجم آن نیز افزوده می شود.

معرفی انواع سنگ تراورتن

سنگ های تراورتن از ساختار آهکی برخوردار بوده و همچنین باتوجه به ویژگی های ذاتی که که در آن ها وجود دارد از این دسته از سنگ ها بیشتر به صورت گسترده در نمای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . تشخیص تفاوت سنگ مرمریت از سنگ تراورتن خیلی راحت صورت می گیرد و کافی است به سطوح آن ها نگاه کنید که سنگ های تراورتن از تخلل های بیشتری نسبت به مرمریت صورت برخوردار می باشند . در ادامه معرفی انواع  سنگ تراورتن را بررسی خواهیم کرد .

کاربرد سنگ تراورتن در پارکینگ

در ادامه بررسی‌های صورت گرفته از کاربری‌های سنگ تراورتن در ساختمان، در این بخش به بررسی کاربرد سنگ تراورتن برای پارکینگ خواهیم پرداخت. شما در این محتوا با انواع سنگ‌های تراورتن بر اساس رنگ جهت کاربری در نما و کفپوش پارکینگ آشنا خواهید شد. تا انتها این مقاله از وب سایت زینو سنگ، همراه باشید.

راهنمای خرید سنگ تراورتن در اصفهان

یکی از پر مصرف‌ترین سنگ‌های ساختمانی، تراورتن است و به همین دلیل در این مقاله قصد داریم در یک محتوا جداگانه به بررسی این سنگ تحت عنوان راهنمای خرید تراورتن در اصفهان بپردازیم. چرا استان اصفهان؟ زیرا استان اصفهان قطب تولید سنگ تراورتن در کشور است و با توجه به مرکزیت این استان، تمامی سنگ‌های تراورتن سراسر کشور، در این استان قابل تهیه و خرید است.

خرید سنگ تراورتن در تهران

یکی از سنگ‌های پرتقاضا در شهر تهران، سنگ تراورتن است. در اکثر نما ساختمان‌های شهر تهران از سنگ تراورتن استفاده میشود و به نسبت همواره حجم تقاضا برای خرید تراورتن در تهران بیشتر است. اکثر سنگ‌های تراورتن در این شهر قابل تهیه است. با توجه به بالا بودن قیمت هر متر مربع ساختمان در این شهر، پیمانکاران نیز از بهترین سنگ‌های تراورتن برای نمای ساختمان‌های خود استفاده می‌کنند تا بدین وسیله نظر مشتری را جهت خرید آپارتمان در همان نگاه اول جذب کنند.

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .