اخبار و مقالات

مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر

سنگ لاشتر از زمینه رنگ مشکی مایل به طوسی با خطوط سفید رنگ برخوردار است که این مورد موجب شده تا از محبوبیت بالایی در بین طراحان و معماران و برخوردار گردد و از آن در طرراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از جمله آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی ، سالن پذیرایی و کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از ضخامت هایی که در این سال ها از تقاضای بالایی برخوردار گردیده می توان به مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر اشاره کرد . 

خرید سنگ با ضخامت نازک و سایز به اینچ

سنگ های ساختمانی به دلیل طبیعی بودن و عدم دخالت بشر در شکل گیری آن موجب شده تا همواره به عنوان اصلی ترین متریال برای استفادهه در ساخت و ساز مطرح می باشد و سال به سال نیز استفاده از آن رو به افزایش می باشد . از مشخصه های سنگ می توان به ضخامت آن اشاره کرد که در ضخامت های متنوعی مورد تولید و فرآوری قرار می گیرد که در این بین ضخامت نازک از تقاضای بالایی برخوردار بوده و روز به روز به حجم آن نیز افزوده می شود.

معرفی انواع سنگ تراورتن

سنگ های تراورتن از ساختار آهکی برخوردار بوده و همچنین باتوجه به ویژگی های ذاتی که که در آن ها وجود دارد از این دسته از سنگ ها بیشتر به صورت گسترده در نمای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . تشخیص تفاوت سنگ مرمریت از سنگ تراورتن خیلی راحت صورت می گیرد و کافی است به سطوح آن ها نگاه کنید که سنگ های تراورتن از تخلل های بیشتری نسبت به مرمریت صورت برخوردار می باشند . در ادامه معرفی انواع  سنگ تراورتن را بررسی خواهیم کرد .

سنگ سفید برای نمای ساختمان

سنگ های ساختمانی با توجه به مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی و طبیعی بودن موجب شده همواره به عنوان متریال اصلی جهت استفاده در نمای بیرون ساختمان به شمار آیند. یکی از سنگ های پر تقاضا جهت استفاده در این بخش ، سنگ سفید برای نمای ساختمان می باشد که همواره به عنوان یک چالش برای بسیاری از خریداران سنگ های ساختمانی مطرح است و ما در این بخش سعی کردیم تا به معرفی بهترین سنگ سفید برای نما بپردازیم، البته شایان ذکر است که هیچ وقت نمی توان به طور قطع اعلام کرد که این مدل سنگ همواره به عنوان بهترین سنگ ساختمانی بوده و بر اساس نوع کاربری گزینه های بی شماری جهت استفاده وجود دارد.

صادرات سنگ تراورتن

سنگ تراورتن به عنوان یکی از پرکاربردترین سنگ های ساختمانی در جهان به شمار می آید و کشور ایران جز چند کشور برتر از نظر معادن این نوع سنگ ساختمانی بوده و همین مورد موجب گردیده تا صادرات سنگ تراورتن از رشد بالایی در این سال ها در ایران برخوردار گردد. تراورتن جز معدود سنگ های ساختمانی است که قابلیت استفاده در نمای داخل و بیرون ساختمان را داشته  و باید به این نکته اشاره کرد که از نظر کاربری در ایران بیشتر از این سنگ در نمای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد ولی در سایر کشورها مشاهده شده که این نوع سنگ در جهت طراحی داخلی قابلیت استفاده را دارا می باشد. 

سنگ تراورتن ابروبادی

در این بخش قصد داریم به بررسی سنگ تراورتن ابروبادی بپردازیم و از خصوصیات ، تنوع معادن و همچنین قیمت آن در حد امکان بررسی کنیم و مناطق صنعتی که به تولید این قبیل از سنگ های ساختمانی می پردازند را معرفی کنیم. سنگ های تراورتن به دو صورت موجدار و بی موج مورد فرآوری قرار می گیرند و با توجه به عنوانی که قصد داریم به شرح ان بپردازیم، ما نیز به بررسی مدل بی موج آن پرداخته که اصولا با اصطلاح تراورتن بی موج ابروبادی نیز در بازار معرفی می شود.

تماس بگیرید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .