سنگ چینی قروه

سنگ چینی قروه

یکی دیگر از انواع سنگ های چینی ، سنگ قروه می باشد که به عنوان یکی از برندهای سنگ چینی در ایران به شمار می آید .از خصوصیات آن می توان به داشتن زیبایی ذاتی اشاره کرد که به واسطه وجود طرح ها و نقش های طبیعی است که بر روی سطح آن پدیدار گردیده و موجب شده تا از محبوبیت بالایی برخوردار گردد . از جمله می توان به انواع بوک مچ چینی قروه اشاره داشت که موجب شده تا از آن جهت طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرد . 

سنگ چینی سفید قروه


قیمت چینی قروه


قیمت چینی قروه به پارامترهای متعددی بستگی دارد که از جمله می توان به ابعاد ، ضخامت ، سورت بندی آن اشاره داشت . این نوع سنگ در ابعاد پله ، پلاک ، اسلب ، فرشی وهمچنین تایل مورد فرآوری و تولید قرار می گیرد . گروه سنگ زینو در شعبه سنگبری مختاری واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به تولید و فرآوری انواع سنگ چینی قروه می پردازد و آمادگی خدمات رسانی در زمینه خرید و فروش آن در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران را دارا می باشد .

قیمت سنگ چینی قروه 

کاربرد سنگ چینی قروه

این نوع چینی دارای دو معدن برند با نام های سایمان و محمودتوکلی است که عمدتا برند سایمان را با طرح های بوک مچ و فورمچ در بازار معرفی می کنند وجز آن دسته سنگ های لاکچری ایرانی به شمار می آید که با نمونه های خارجی از نظر داشتن طرح و نقش منحصر به فرد برابری می کند و حتی در بازارهای صادراتی از تقاضای بالایی برخوردار است.نوع بعدی آن که با برند توکلی است عمدتا قابلیت استفاده در کف ،بدنه و همچنین راه پله را داشته ودر بازار عمدتا در ابعاد80*80 و60*60 و اسلب قابل تهیه است و در بخش زیر سعی کرده ایم به بررسی ابعاد اسلب آن بپردازیم.


انتخاب بهترین سنگ چینی قروه

اگر به دنبال این هستید که به انتخاب بهترین نوع باشید،باید یک سری فاکتور را در نظر بگیرید که به شرح زیر می باشند:

  • تا حد امکان از کمترین رگه و حفره برخوردار باشد.
  • اگر رگه ای بر روی سطح آن وجود دارد، با استفاده از رزین و اپوکسی پر شده باشد.
  • ساب پذیری و براقیت بالایی داشته باشد.
  • تا حد امکان تور چسبیده باشد.
  • ضخامت و برش یکدستی داشته باشد.

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .