سنگ تراونیکس

سنگ تراونیکس

سنگ تراونیکس ما بین سنگ تراورتن و مرمر می باشد و دارای خصوصیات مشترک این 2 مدل سنگ ساختمانی است که از مشخصترین خصوصیت مشترک آن با سنگ مرمر می توان به قابلیت عبور نور از خود اشاره کرد که موجب استقامت آن شده است . به نوعی می توان سنگ تراونیکس را به عنوان یکی دیگر از محصولاتی اشاره کرد که در معادن سنگ مرمر مورد یافت بوده و همچنین آن را می توان در بعضی از معادن تراورتن نیز یافت . 
سنگ تراونیکس از نظر ساختاری به این صورت می باشد که از لایه های متفاوتی تشکیل شده که در بعضی از این لایه ها دارای بافت با جنسیت تراورتن و در لایه های دیگر می توان بافتی با خصوصیت مرمر را یافت که این مورد موجب شده تا در لایه های با جنسیت مرمر ، شاهد عبور نور از آن بخش باشیم . 


قیمت سنگ تراونیکس 


پارامترهای متعددی بر روی قیمت سنگ تراونیکس تاثیرگذار می باشند که در این بین می توان به تنوع رنگ و ابعاد آن اشاره کرد . از تنوع رنگ می توان به رنگ های سفید ، مشکی و خاکستری یا قرمز آن اشاره کرد و همچنین این سنگ بیشتر در ابعاد اسلب ، پله و تایل مورد فرآوری قرار می گیرد . گروه سنگ زینو آمادگی ارائه خدمات در زمینه خرید و فروش انواع سنگ تراونیکس در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران را دارا می باشد . 
 

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .