سنگ بوک مچ

سنگ بوک مچ

سنگ بوک مچ به سنگ های گفته می شود که خطوط و رگه های موجود در سطح سنگ به گونه ای در کنار هم قرار گفته است که یک شکل متقارن را ایجاد می کند. سنگ های بوک مچ به صورت اسلب و تایل فرآوری می شوند و در هنگام اجرا با در کنار هم قرار گرفتن آن ها به صورت متقارن به ایجاد آثار هنری کاملا طبیعی پرداخته می شود. در فرآوری سنگ های بوک مچ باید توجه داشته باشید که در هنگام ساب زدن 2 عدد ورق سنگ مورد نظر، باید در جهت مخالف یکدیگر ساب زده شوند.اصطلاح  بوک مچ اشاره به قرار گرفتن 2 ورق سنگ تایل یا اسلب متقارن در کنار یکدیگر جهت ایجاد یک قاب دارد. فروش فوق العاده 09132318614

سنگ های متنوعی را می توان به صورت بوک مچ ایجاد کرد که در این بین می توان به سنگ های چینی ، مرمریت ، مرمر و تراونیکس اشاره کرد. از سنگ های بوک مچ در بخش هایی چون طراحی داخلی ساختمان ، کف سالن پذیرایی ، رستوران ، هتل ، دیواره های ساختمان ، دیواره آسانسور، پشت تلویزیون ، لابی ، ورودی مراکز تجاری و ....مورد استفاده قرار گرفته می شود. همانطور که اشاره کردیم از نظر تنوع جنسیت سنگ از جامعه آماری بالایی برخوردار بوده و به موازات ان نیز از تنوع رنگ کرم ، سفید ، مشکی ، سبز و .. نیز برخوردار می باشد.باید توجه داشته باشید که بوک مچ کردن سنگ های ساختمانی به عنوان خدمات لاکچری در ساختمان به شمار می آید و به نسبت هزینه آن نیز بالا می باشد و در اکثریت موارد از بهترین نوع سنگ های ساختمانی جهت ایجاد طرح های بوک مچ استفاده می شود. برای نمونه از سنگ مرمر به صورت بوک مچ استفاده می گردد زیرا این نوع سنگ دارای قابلیت عبور نور بوده و به هیمن روال تراونیکس نیز با توجه به قابلیت عبور نور مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین تعداد از سنگ های چینی و مرمریت با توجه به دارا بودن نقش ها و رنگ های خاص جهت ایجاد قاب های هنری با استفاده از خاصیت تقارن استفاده می گردند که در بخش زیر به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

قیمت سنگ بوک مچ

مشابه سایر سنگ های ساختمانی ، قیمت سنگ بوک مچ به نوع سنگ و ابعاد آن بستگی دارد. همانطور که اشاره کردیم در این بین بوک مچ سنگ های مرمر از قیمت بالاتری نسبت به مرمریت و چینی برخوردار بوده و یا از نظر ابعاد نیز سایز اسلب از بازه قیمتی بالاتری نسبت به تایل برخوردار می باشد. گروه سنگ زینو واقع در اصفهان به ارائه انواع سنگ های بوک مچ به خریداران آن در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران پرداخته و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و لیست قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .