سنگ فورمچ

سنگ فورمچ

یکی از طرح های خلاقانه ای که در این سال ها از محبوبیت بالایی در میان طراحان و معماران برخوردار گردیده، سنگ فورمچ می باشد. این نوع طرح دارای زیبایی فوق العاده ای بوده که اگر به درستی استفاده شود منجر خواهد شد نما داخلی کاملا متفاوتی را به ارقام آورد.

سنگ های ساختمانی در ابعاد اسلب و تایل مورد فرآوری قرار می گیرند و با توجه به تنوع سنگ های ساختمانی در ایران، سنگ های اسلب نیز قابلیت ایجاد فورمچ را داشته و به آن اسلب فورمچ نیز گفته می شود. از جمله سنگ هایی که به صورت فورمچ می توان آن ها را فرآوری کرد می توان به سنگ های چینی، مرمر، مرمریت و تراونیکس اشاره کرد. فروش فوق العاده 09132318614

فروش سنگ فورمچ

سنگ اسلب فورمچ

خریدوفروش سنگ فورمچ عمدتا به صورت طرحی صورت می گیرد. جهت استفاده از این طرح به دنبال بخشی خاص از ساختمان باشید و عمدتا فورمچ در طراحی بخش هایی چون پارکینگ، لابی، داخل ساختمان و هتل مورد استفاده قرار میگیر. این قابلیت وجود دارد که از آن در کف ساختمان و بدنه ساختمان استفاده شود.

قیمت سنگ فورمچ

قیمت سنگ فورمچ

همانطور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم عوامل متعددی بر قیمت گذاری سنگ های ساختمانی تاثیر گذار می باشند که در این بین می توان به ابعاد، ضخامت و نوع سنگ اشاره کرد و این پارامترها به صورت مشترک بر قیمت سنگ فورمچ تاثیر گذار بوده و علاوه بر آن طرح ایجاد شده نیز تاثیر گذار است. این گروه به فرآوری این نوع سنگ در شهرک صنعتی رضوانشهر می پردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت در شهرهای تهران ، اصفهان و سایر شهرهای ایران با ما در تماس باشید.

خرید سنگ فورمچ

سنگ فورمچ در اصفهان

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .