سنگ فورمچ

سنگ فورمچ

سنگ فورمچ یکی از اصطلاحاتی است ککه در این چند سال در معماری داخلی رایج گردیده و فورمچ به قرار گرفتن 4 ورق سنگ در کناریکدیگر و ایجاد یک طرح کامل گفته می شود. اگر بخواهیم به چرخه فرآوری این قبیل از سنگ ها اشاره کنیم باید از معدن شروع کنیم . کوپی که از معادن انتخاب می گردد کاملا گونیا بوده و نقش و نگار سنگ بر روی بلوک آن به صورت کامل می باشد و سپس در کارخانه سنگبری به فرآوری آن در ابعاد اسلب پرداخته خواهد شد. به این نکته توجه داشته باشید که مهمترین اصل در ایجاد طرح فورمچ ، قرینه بودن سنگ فراوری شده است. 

سنگ های متنوعی را می توان به عنوان سنگ فورمچ استفاده کرد که در این بین می توان به انواع سنگ چینی ، مرمریت ، مرمر و تراونیکس اشاره کرد. از نظر کاربری این قبیل از سنگ ها در بخش های داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند که در این بین می توان به کاربری در کف سالن های پذیرایی ، هتل ، رستوران ، دیواره های لابی و ورودی ساختمان های تجاری و ... اشاره کرد. این نوع سنگ عمدتا در ابعاد اسلب مورد فرآوری قرار می گیرد و البته تا حدودی نیز می توان به ابعاد تایل آن نیز اشاره کرد. 

قیمت خرید وفروش سنگ فورمچ

پارامترهای متعددی بر روی قیمت سنگ فورمچ تاثیر گذار می باشد که در این بین می توان به ابعاد ، ضخامت و نوع سنگ مورد نظر اشاره کرد. برای نمونه سنگ مرمر به نسبت از قیمت بالاتری نسبت به مرمریت برخوردار است و به همین روال از نظر ابعاد نیز همیشه سایز اسلب از باز قیمت بالاتری نسبت به تایل برخوردار می باشد.  گروه سنگ زینو واقع در اصفهان به خرید وفروش انواع سنگ فورمچ در ابعاد مختلف پرداخته و این گروه امادگی دارد خدمات خود را به خریداران در شهر تهران و سایر شهرهای ایران ارائه دهد.

تماس بگیرید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .