سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی الیگودرز یکی از سنگ های چینی ایران می باشد که از معادن استان لرستان مورد استخراج قرار می گیرد . این سنگ از زمینه سفید رنگ با خطوط مایل به رنگ طوسی برخوردار بوده که در بعضی از سورت ها به صورت منظم و در بعضی دیگر نامرتبط به ایجاد طرح و نقش پرداخته که این مورد موجب زیبایی سنگ چینی الیگودرز گردیده است . 
چینی الیگودرز بیشتر در ابعاد فرشی ، پلاک ، پله و کابینت مورد فرآوری قرار می گیرد اما در این سال ها با ورود تکنولوژی در چرخه تولید سنگ ساختمانی موجب شده تا با استخراج کوپ های با ابعاد بزرگ و پیشرفت خطوط تولید سنگ در کارخانه های تولیدی ،در ابعاد اسلب نیز مورد فرآوری و تولید قرار می گیرد . 


قیمت چینی الیگودرز 


این نوع سنگ نیز مانند سایر سنگ های ساختمانی به عواملی در بحث قیمت گذاری وابسته بوده است که در این بین می توان قیمت چینی الیگودرز را به پارامترهایی چون ابعاد ، ضخامت و سورت بندی آن وابسته دانست . گروه سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به ارائه خدمات خود در زمینه خرید و فروش انواع سنگ چینی الیگودرز می پردازد و آمادگی دارد تا خدمات خود را به کلیه فعالان صنعت ساخت و ساز در شهرهای اصفهان ، تهران ، اهواز و سایر شهرهای ایران ارائه دهد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .
 

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .