سنگ مرمر

سنگ مرمر

یکی از انواع سنگ های آهکی که از رنگ های متنوعی برخوردار می باشد . سنگ مرمر از سالیان قبل در طراحی معماری ایرانی مورد استفاده قرار می گرفته و از مهمترین خصوصیات سنگ مرمر می توان به خاصیت عبور نور از خود اشاره کرد و همچنین این سنگ در برابر سرما ، گرما و رطوبت آب مقاوم است و به این دلیل از سنگ مرمر در تمامی بخش های ساختمان از جمله کف ، بدنه ، راه پله و... می توان استفاده کرد . 
سنگ مرمر به دلیل زیبایی و حس آرامشی که دارد از آن در مجسمه سازی ، کارهای تزئیناتی ساختمانی و نمای داخلی اماکن مذهبی مورد استفاده قرار می گیرد . 


قیمت سنگ مرمر


پارامترهای متعددی بر روی قیمت سنگ مرمر تاثیرگذار می باشند که در این بین می توان به تنوع رنگ ، ابعاد و ضخامت آن اشاره کرد . از جمله رنگ هایی که از مرمر در ایران مورد تولید و فرآوری قرار می گیرد می توان به رنگ سفید ، سبز ، صورتی و پرتقالی اشاره کرد . این سنگ در ابعاد تایل و اسلب مورد تولید قرار گرفته و همچنین با توجه به وجود رگه های قرمز و خاکستری بر روی سطح خود از تعداد سورت بالایی برخوردار می باشد . 
گروه سنگ زینو به ارائه خدمات خود در زمینه خرید و فروش انواع سنگ مرمر در شهرک صنعتی اصفهان پرداخته و آمادگی دارد تا محصولات خود را به کلیه شهرهای ایران از جمله اصفهان ، تهران و... ارسال کند . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید . 
 

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .