تولید کننده انواع سنگ ساختمانی

زینو سنگ

http://addison.bold-themes.com/main-demo/wp-content/uploads/sites/3/2017/05/bgn-dark-on-bottom.png

گروه صادراتی سنگ زینو


شعبه ایران : سنگبری مختاری
تولید کننده و صادرکننده انواع سنگ های ساختمانی
تراورتن ،مرمریت ، گرانیت ،مرمر،ترااونیکس و چینی
در ابعاد تایل و اسلب

درباره ما

مجموعه فرآوری سنگ زینو به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادر کننده در زمینه سنگ ساختمانی مانند گرانیت ، تراورتن ، مرمریت ، مرمر و ترااونیکس می‌باشد. محصولات این مجموعه با مدرن‌ترین و بهترین ماشین آلات روز دنیا فرآوری می‌گردد . افتخار ما این است که کیفیت عالی ، مشتری مداری و خدمات بالا را همیشه سرلوحه کار خود قرار داده ایم و بدون شک دستاوردها ...
زینو سنگ
تنوع در محصولات
آدرس
آدرس : شهرک صنعتی رضوانشهر - خیابان 30 متری سوم - خیابان پنجم غربی - صنایع سنگ مختاری
شماره تماس
شماره تماس : 09132318614
فکس :
ایمیل
ایمیل : info@zinostone.ir
تماس با ما
از طریق پل های ارتباطی روبه رو با ما در تماس باشید
آخرین اخبار و مقالات
خرید سنگ تراورتن در تهران
خرید سنگ تراورتن در تهران

یکی از سنگ‌های پرتقاضا در شهر تهران، سنگ تراورتن است. در اکثر نما ساختمان‌های شهر تهران از سنگ تراورتن استفاده میشود و به نسبت همواره حجم تقاضا برای خرید تراورتن در تهران بیشتر است. اکثر سنگ‌های تراورتن در این شهر قابل تهیه است. با توجه به بالا بودن قیمت هر متر مربع ساختمان در این شهر، پیمانکاران نیز از بهترین سنگ‌های تراورتن برای نمای ساختمان‌های خود استفاده می‌کنند تا بدین وسیله نظر مشتری را جهت خرید آپارتمان در همان نگاه اول جذب کنند.

سنگ تراورتن برای کف حیاط
سنگ تراورتن برای کف حیاط

یکی از بخش‌های تاثیرگذار در زیبایی فضای داخلی ساختمان، حیاط و کفپوش آن است. در این مقاله قصد داریم به بررسی کاربری تراورتن در کف حیاط بپردازیم و در ادامه سعی می‌کنیم معرفی از انواع تراورتن کف حیاط داشته باشیم. برندهای انتخابی بر اساس پارامترهایی از قبیل رنگ، قیمت و استاندارد کیفیت، انتخاب شده اند. تا انتها این مقاله از وب سایت زینو سنگ همراه باشید.

سنگ تراورتن قیمت مناسب
سنگ تراورتن قیمت مناسب

در این مقاله قصد داریم به چگونگی تهیه سنگ تراورتن قیمت مناسب بپردازیم. همچنین در ادامه به یک سری سوال از جمله: آیا تراورتن ارزان قیمت از کیفیت پاینی برخوردار است؟ از کجا سنگ تراورتن را با قیمت مناسب خرید کنیم؟ پاسخ میدهیم. جهت دریافت این پاسخ‌ها تا انتها این مقاله از وب سایت زینو سنگ، همراه باشید.

مشاوره رایگان : 
09132318614

http://addison.bold-themes.com/main-demo/wp-content/uploads/sites/3/2017/05/bgn-dark-on-top.png