تولید کننده انواع سنگ ساختمانی

زینو سنگ

http://addison.bold-themes.com/main-demo/wp-content/uploads/sites/3/2017/05/bgn-dark-on-bottom.png

گروه صادراتی سنگ زینو


شعبه ایران : سنگبری مختاری
تولید کننده و صادرکننده انواع سنگ های ساختمانی
تراورتن ،مرمریت ، گرانیت ،مرمر،ترااونیکس و چینی
در ابعاد تایل و اسلب

درباره ما

مجموعه فرآوری سنگ زینو به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادر کننده در زمینه سنگ ساختمانی مانند گرانیت ، تراورتن ، مرمریت ، مرمر و ترااونیکس می‌باشد. محصولات این مجموعه با مدرن‌ترین و بهترین ماشین آلات روز دنیا فرآوری می‌گردد . افتخار ما این است که کیفیت عالی ، مشتری مداری و خدمات بالا را همیشه سرلوحه کار خود قرار داده ایم و بدون شک دستاوردها ...
زینو سنگ
تنوع در محصولات
آدرس
آدرس : شهرک صنعتی رضوانشهر - خیابان 30 متری سوم - خیابان پنجم غربی - صنایع سنگ مختاری
شماره تماس
شماره تماس : 09132318614
فکس :
ایمیل
ایمیل : info@zinostone.ir
تماس با ما
از طریق پل های ارتباطی روبه رو با ما در تماس باشید
آخرین اخبار و مقالات
آشنایی با کاربرد انواع سنگ‌های ساختمانی
آشنایی با کاربرد انواع سنگ‌های ساختمانی

قبل از اینکه به بررسی کاربری سنگ های ساختمانی بپردازیم،نیاز است تا شناختی نسبت به خود سنگ ساختمانی داشته باشیم.این متریال به عنوان جسمی در نظر گرفته می شود که از جمع شدن یک یا چندین کانی پدیدار گردیده و خود را به عنوان یکی از اصلی ترین مصالح ساختمانی جهت ساخت وساز مطرح کرده است.حال چرا در این محتوا به کاربرد سنگ ساختمانی می پردازیم؟شما باید به خوبی با کاربری این متریال شناخت داشته باشید تا بدین وسیله بتوانید به انتخاب سنگ مورد نظر خود بپردازید.اگر بخواهیم  به صورت جزئی تر به مسئله نگاه کنیم اگر شما قصد دارید برای کف سالن پذیرایی خود به انتخاب سنگ بپردازید باید به همان نسبت از شناخت کافی کاربری آن ها نیز برخوردار باشید.

بررسی نقش مشارکت وشراکت در بهبود صنعت سنگ ساختمانی
بررسی نقش مشارکت وشراکت در بهبود صنعت سنگ ساختمانی

صنعت سنگ را می توان به عنوان یکی از بخش های اقتصادی کشور ایران معرفی کرد که کاملا به صورت شخصی اداره می شود و در این زمینه صنعتگران آن تا حدودی موفق تیز بوده اند.یکی از مزیت های این صنعت،بحث شراکت های کاری خانوادگی است.حال نیز این رویه ادامه داشته و با بررسی که به واحدهای موفق داشتیم متوجه شدیم اکثریت آن ها از مشارکت سرمایه گذارانی است که با همدیگر نسبت خانوادگی داشته اند.

چرا باید از سنگ ساختمانی استفاده کرد
چرا باید از سنگ ساختمانی استفاده کرد

دلایل متعددی را می توان مطرح کرد که هر کدام به عنوان یک پایه و اساس بر چرایی استفاده از سنگ های ساختمانی به جای سایر متریالها در صنعت ساخت وساز است.اصطلاحی وجود دارد به نام مواد سبز که تجدید پذیر گفته می شود و به نوعی قابلیت برگشت به طبیعت را نیز دارا می باشند.سنگ های ساختمانی قابلیت بازیافت را داشته و به نظر بسیاری از کارشناسان به عنوان یک ماده صد در صد قابل برگشت به طبیعت شناخته می شود.البته به قابلیت استفاده مجدد آنها نیز می توان اشاره کرد.سنگ این قابلیت را داشته که به پودر سنگ تبدیل شود و به موازات آن نیز سایر استفاده های کاربری از ان مطرح شود.

مشاوره رایگان : 
09132318614

http://addison.bold-themes.com/main-demo/wp-content/uploads/sites/3/2017/05/bgn-dark-on-top.png