تولید کننده انواع سنگ ساختمانی

زینو سنگ

http://addison.bold-themes.com/main-demo/wp-content/uploads/sites/3/2017/05/bgn-dark-on-bottom.png

گروه صادراتی سنگ زینو


شعبه ایران : سنگبری مختاری
تولید کننده و صادرکننده انواع سنگ های ساختمانی
تراورتن ،مرمریت ، گرانیت ،مرمر،ترااونیکس و چینی
در ابعاد تایل و اسلب

درباره ما

مجموعه فرآوری سنگ زینو به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادر کننده در زمینه سنگ ساختمانی مانند گرانیت ، تراورتن ، مرمریت ، مرمر و ترااونیکس می‌باشد. محصولات این مجموعه با مدرن‌ترین و بهترین ماشین آلات روز دنیا فرآوری می‌گردد . افتخار ما این است که کیفیت عالی ، مشتری مداری و خدمات بالا را همیشه سرلوحه کار خود قرار داده ایم و بدون شک دستاوردها ...
زینو سنگ
تنوع در محصولات
آدرس
آدرس : شهرک صنعتی رضوانشهر - خیابان 30 متری سوم - خیابان پنجم غربی - صنایع سنگ مختاری
شماره تماس
شماره تماس : 09132318614
فکس :
ایمیل
ایمیل : info@zinostone.ir
تماس با ما
از طریق پل های ارتباطی روبه رو با ما در تماس باشید
آخرین اخبار و مقالات
کاربرد سنگ تراورتن در پارکینگ
کاربرد سنگ تراورتن در پارکینگ

در ادامه بررسی‌های صورت گرفته از کاربری‌های سنگ تراورتن در ساختمان، در این بخش به بررسی کاربرد سنگ تراورتن برای پارکینگ خواهیم پرداخت. شما در این محتوا با انواع سنگ‌های تراورتن بر اساس رنگ جهت کاربری در نما و کفپوش پارکینگ آشنا خواهید شد. تا انتها این مقاله از وب سایت زینو سنگ، همراه باشید.

راهنمای خرید سنگ تراورتن در اصفهان
راهنمای خرید سنگ تراورتن در اصفهان

یکی از پر مصرف‌ترین سنگ‌های ساختمانی، تراورتن است و به همین دلیل در این مقاله قصد داریم در یک محتوا جداگانه به بررسی این سنگ تحت عنوان راهنمای خرید تراورتن در اصفهان بپردازیم. چرا استان اصفهان؟ زیرا استان اصفهان قطب تولید سنگ تراورتن در کشور است و با توجه به مرکزیت این استان، تمامی سنگ‌های تراورتن سراسر کشور، در این استان قابل تهیه و خرید است.

خرید سنگ تراورتن در تهران
خرید سنگ تراورتن در تهران

یکی از سنگ‌های پرتقاضا در شهر تهران، سنگ تراورتن است. در اکثر نما ساختمان‌های شهر تهران از سنگ تراورتن استفاده میشود و به نسبت همواره حجم تقاضا برای خرید تراورتن در تهران بیشتر است. اکثر سنگ‌های تراورتن در این شهر قابل تهیه است. با توجه به بالا بودن قیمت هر متر مربع ساختمان در این شهر، پیمانکاران نیز از بهترین سنگ‌های تراورتن برای نمای ساختمان‌های خود استفاده می‌کنند تا بدین وسیله نظر مشتری را جهت خرید آپارتمان در همان نگاه اول جذب کنند.

مشاوره رایگان : 
09132318614

http://addison.bold-themes.com/main-demo/wp-content/uploads/sites/3/2017/05/bgn-dark-on-top.png