اخبار و مقالات

قیمت سنگ کف سالن

ساختمان از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و هرکدام از این قسمت‌ها نیازمند معماری خاص خود می‌باشد که با توجه به رعایت اصولی باید سطح آن‌ها نیز پوشش داده شود . یکی از متریال‌های اصلی جهت استفاده در ساختمان سنگ ساختمانی بوده که در این بخش می‌توان به استفاده از سنگ در کف سالن نیز اشاره کرد و قیمت سنگ کف سالن یکی از چالش‌های اساسی برای خریداران سنگ ساختمانی بوده است . قبل از اینکه به بررسی قیمت آن بپردازیم ابتدا شما باید با طرح سوالاتی به انتخاب سنگ مورد نظر خود بپردازید که در این بین می‌توان به پارامترهایی از قبیل رنگ ، نوع سنگ و ابعاد مورد نظر نیز اشاره کرد .

قیمت سنگ برای کف پارکینگ

یکی از بخش‌های ساختمان به نام پارکینگ ، به عنوان مهمترین قسمت به دلیل تردد خودرو ، از اهمیت بالایی برخودار بوده توجه به کف سازی آن و متریال به کار رفته در کف پارکینگ باید از بهترین نوع باشد . سنگ به عنوان گزینه اصلی برای این بخش مطرح می‌باشد و قیمت سنگ برای کف پارکینگ همواره به عنوان یک چالش اساسی برای خریداران سنگ کف پارکینگ مطرح بوده است . قیمت گذاری این نوع سنگ به پارامترهای متعددی بستگی دارد که هرکدام به صورت مستقیم بر روی قیمت تاثیرگذار بوده و برای این که شما بتوانید قیمت سنگ برای کف  پارکینگ را بدست آورید باید با انواع سنگ‌های مورد استفاده در این بخش آشنا گردید . 

بهترین سنگ تراورتن

سنگ‌های تراورتن فراوانی در ایران وجود دارد و باتوجه به انواع سنگ تراورتن در زمینه‌های این بخش و همچنین کاربرد گسترده ان در ساختمان سازی ، شناسایی انواع آن‌ها بر اساس ویژگی‌های ذاتی برای تمامی مهندسان صنعت ساختمان و همچنین معماران و طراحان یک مورد ضروری و با اهمیت می‌باشد . سنگ‌های تراورتن از تنوع بالایی برخوردار می‌باشند که آن‌ها را بر اساس رنگ و نوع معدن می‌توان دسته بندی کرد . یکی از عمده تفاوت‌های سنگ تراورتن با سایر سنگ‌های ساختمانی وجود تخلل‌های موجود بر روی سطح آن می‌باشد که موجب شده از جذب ملات بالایی برخوردار گردد و همین مورد در استحکام و ماندگاری آن در بدنه ساختمان ، مخصوصا در نمای بیرون موجب افزایش شده و به عنوان اولین گزینه جهت کاربرد در ساختمان‌های با ارتفاع‌ها بلند شده است .

انتخاب سنگ مناسب

چه سنگ نمایی برای ساختمان ما مناسب است؟ سنگ نما خوب دارای چه مشخصاتی است؟ در انتخاب سنگ نما باید به چه مواردی توجه کنم؟ و هزارن سوال دیگر در خصوص سنگ نما که از معماران با سابقه تا افرادی که برای بار اول اقدام به ساخت یک بنا برای خود نموده اند ذهنشان به آن درگیر می‌باشد و همه این حساسیت‌ها در انتخاب سنگ نما به علت اهمیت نمای ساختمان در شکل گیری ذهنیت اولیه یک باز دید کننده از ساختمان می‌باشد.

کاربرد سنگ تراورتن در نمای بیرون

سنگ تراورتن باتوجه به خصوصیات ذاتی که دارد به عنوان بهترین سنگ جهت کاربرد در نمای بیرون ساختمان و همچنین بدنه داخلی ساختمان به شمار می‌آید . وجود حفره‌های آن موجب شده تا قدرت چسبندگی آن بالا برود و این امر مورد شده در ارتفاع‌ها بالا از این سنگ به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد . یکی از خصوصیات آن می‌توان به تنوع رنگ آن اشاره کرد . برای نمونه سنگ‌های تراورتن کرم که می‌توان به سنگ تراورتن طرق اشاره  داشت که به عنوان محبوب‌ترین رنگ‌های سنگ تراورتن می‌باشد .

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .