مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر

مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر

مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر

سنگ لاشتر از زمینه رنگ مشکی مایل به طوسی با خطوط سفید رنگ برخوردار است که این مورد موجب شده تا از محبوبیت بالایی در بین طراحان و معماران و برخوردار گردد و از آن در طرراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از جمله آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی ، سالن پذیرایی و کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از ضخامت هایی که در این سال ها از تقاضای بالایی برخوردار گردیده می توان به مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر اشاره کرد . 
از مرمریت های لاشتر با ضخامت نازک جهت پروژه های صادرات مورد استفاده قرار گرفته و از عمده ابعادی که تولید فراوان دارد می توان به ابعاد 60*30 آن با ضخامت 1 سانتی متر اشاره کرد . از دیگر ابعاد و ضخامت های مرمریت لاشتر می توان به ضخامت های 12 میلی متر و 13 میلی متر آن اشاره کرد که در بازار به نام های مرمریت لاشتر 12 میلی متر و مرمریت لاشتر 13 میلی متر معرفی می شوند.
گروه سنگ زینو در شعبه سنگبری مختاری واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به تولید و فرآوری انواع مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر می پردازد و این مجموعه آمادگی خدمات رسانی در زمینه خرید و فروش انواع مرمریت لاشتر با ضخامت های 1 سانتی متر ، 12 میلی متر و 13 میلی متر در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران را دارا می باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید . 
 

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .