قیمت سنگ برای کف پارکینگ

قیمت سنگ برای کف پارکینگ

قیمت سنگ برای کف پارکینگ

یکی از بخش‌های ساختمان به نام پارکینگ، به عنوان مهمترین قسمت به دلیل تردد خودرو، از اهمیت بالایی برخودار بوده ، توجه به کف سازی آن و متریال به کار رفته در کف پارکینگ باید از بهترین نوع باشد. سنگ به عنوان گزینه اصلی برای این بخش مطرح می‌باشد و قیمت سنگ برای کف پارکینگ همواره به عنوان یک چالش اساسی برای خریداران سنگ کف پارکینگ مطرح بوده است.

قیمت گذاری این نوع سنگ به پارامترهای متعددی بستگی دارد که هرکدام به صورت مستقیم بر روی قیمت تاثیرگذار و برای این که شما بتوانید قیمت سنگ برای کف  پارکینگ را بدست آورید باید با انواع سنگ‌های مورد استفاده در این بخش آشنا گردید. دریافت قیمت انواع سنگ مناسب جهت استفاده در پارکینگ 09132318614

انواع سنگ برای کفپوش پارکینگ
به صورت خلاصه می‌توان پارامترهای تاثیرگذار را به صورت زیر مطرح کرد : 
نوع سنگ به کار رفته در این بخش که عمدتا از سنگ گرانیت و مرمریت در این بخش مورد استفاده قرار می‌گیرد . وهمچنین می‌توان به ابعاد به کار رفته نیز توجه داشته باشید که این مورد نیز بر روی قیمت به صورت مستقیم تاثیرگذار می‌باشد.

پس می‌توان به صورت خلاصه قیمت سنگ گرانیت برای کف پارکینگ و قیمت سنگ مرمریت برای کف پارکینگ را مطرح کرد.  اکثریت پارکینگ‌ها دارای دو بخش مشترک و اختصاصی می‌باشند. بخش اختصاصی که مربوط به انبارها و سایر اماکن وابسته  به واحدها بوده و بخش مشترک، قسمت هایی از پارکینگ است که حق استفاده از آن مختص به همه بوده و در انتخاب سنگ ساختمانی به کار رفته در این بخش باید نهایت دقت صورت گیرد زیرا از رفت و آمد بالایی برخوردار بوده و به نوعی باید پارامترهای کیفیت بر طراحی، اولویت داده شود.

سنگ‌های کاربردی در کفپوش پارکینگ

تنوع بالایی برای سنگ‌های ساختمانی وجود دارد اما بر عکس سایر بخش‌های ساختمان تمامی آنها قابلیت استفاده در کفپوش پارکینگ را ندارند و تنها تعداد محدودی هستند که می‌توان به عنوان یک متریال مناسب برای این بخش از ساختمان استفاده کرد، این موراد نیز به شرح زیر می‌باشند.

سنگ مرمریت برای کف پارکینگ

در بین سنگ‌های مرمریت گزینه‌های محدودتری وجود دارد اما به نسبت می‌توان از سنگ هایی مانند مرمریت هرسین،مرمریت صلصالی،مرمریت لاشتر و مرمریت خوی نام برد. پیشنهاد ما به شما استفاده از سنگ هرسین برای این بخش است. در ضمن می‌توانید از مرمریت چهرک نیز به عنوان یک گزینه پیشنهادی جهت کفپوش ساختمان خود استفاده کنید.

تصویر سنگ مرمریت سفید برای استفاده در کف پارکینگ

 

سنگ گرانیت برای کفپوش پارکینگ

اکثر سنگ‌های گرانیت قابلیت استفاده در این بخش از ساختمان را دارند. آنچه در انتخاب شما می‌تواند تاثیر گذار باشد مواردی چون رنگ و پارامترهای کیفی گرانیت انتخابی است. با توجه به تنوع معادن گرانیت در ایران ما تنها از تعدادی برندهای پرتقاضا نام خواهیم برد که بر این اساس می‌توان از نام‌های تجاری گرانیت سفید و مشکی نطنز، گرانیت نهبندان و گرانیت قرمز یزد نام برد.

تصویر سنگ گرانیت سبز برای کفپوش پارکینگ

 

خرید انواع سنگ مناسب برای کف پارکینگ در اصفهان

خرید سنگ کف پارکینگ عمدتا به صورت سفارشی و مطابق نیازمندی مشتری صورت می‌گیرد. موارد بی شماری برای خرید این نوع از سنگ‌های ساختمانی تاثیرگذار می‌باشند که در این بین ابتدا باید مصرف کننده چک لیستی از نیازهای خود تهیه و سپس با بررسی چک لیست اقدام به خرید سنگ کف پارکینگ نماید . برای نمونه شما ابتدا باید نوع سنگ مورد نظر خود را تعیین کنید . برای مثال شما قصد دارید از چه مدل سنگی استفاده کنید که در این بین می‌توان مرمریت و تراورتن  طرق را به عنوان مطرح‌ترین و به کاربردترین نوع سنگ‌های مورد استفاده به شمار آورد. بعد از آن با توجه به رنگ به کار رفته برای پارکینگ باید اقدام به انتخاب رنگ مورد استفاده برای انتخاب سنگ مورد نظر خود برای کف پارکینگ کنید که پارامترهای بی شماری دیگر در جهت خرید سنگ کف پارکینگ تاثیرگذار می‌باشند . 

در این محتوا سعی کردیم تا بررسی کلی از سنگ کف پارکینگ داشته باشیم و در ادامه نیز قصد داریم تا انواع برندهای پر استفاده از سنگ‌های ساختمانی برای این بخش را معرفی و نمونه تصاویر آنها را به همراه پروژه‌های اجرا شده برای شما لیست کنیم،پس ما را دنبال کنید.
سنگبری زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به تولید و فرآوری انواع سنگ ساختمانی می‌پردازد و این مجموعه آمادگی ارائه اطلاعات تکمیلی در جهت دریافت لیست قیمت انواع سنگ برای کف پارکینگ در شهرهای اصفهان ، تهران ، شیراز ، اهواز و... را دارا می‌باشد . 

 • حسن رفیعی

  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴

  با سلام یک ساختمانی که دارای 8 واحد تجاری است و به نسبت رفت و آمد بالایی نیز برخوردار است. با توجه به نوع کسب و کار چندتا از واحدهای تجاری این ساختمان موجب شده تا وانت‌های حمل بار جهت تخلیه بار به این پارکینگ مراجعه کنند و حال قصد داریم تا سنگ‌های کف پارکینگ را تغییر دهیم. با این شرایط شما چه نوع سنگ ساختمانی را به ما پیشنهاد می‌کنید. با تشکر

 • Admin

  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴

  سلام آقای رفیعی به وب سایت ما خوش آمدید سنگ‌های ساختمانی متنوعی جهت استفاده برای کف پارکینگ مطرح گردیده اما با توجه به نوع نیاز شما ما به شما استفاده از سنگ‌های گرانیت را پیشنهاد می‌کنیم که در این بین استفاده از سنگ گرانیت نهبندان و همچنین کرم نطنز به عنوان بهترین گزینه‌ها جهت انتخاب برای شما مطرح می‌باشد.

 • رضوی

  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸

  با عرض سلام و ارادت .ببخشید برای کف پارکینگ که ورودی ساختمان هم هست و رفت و آمد زیاد می‌باشد چه نوع سنگی را پیشنهاد می‌کنید ؟ سنگ فعلی بسیار بی کیفیت بوده و رد لاستیک ماشین‌ها و لک چربی رویش ماندگار شده و پاک نمی‌شود. لطفا قیمت رو هم بفرمایید سپاس از راهنمایی شما

 • Admin

  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸

  سنگ‌های بسیاری قابلیت استفاده در کفپوش پارکینگ را داشته ولی عمدتا از سنگ‌های گرانیت و چینی و در بین سنگ‌های مرمریت نیز می‌توان از هرسین و لاشتر استفاده کرد.

 • محمد شیری

  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹

  با بررسی که از محصولات وب سایت شما داشتم متوجه شدم که شما به صورت تخصصی به تولید سنگ تراورتن می‌پردازید. آیا از ترراورتن‌های گرم یزد نیز می‌توان برای کف پارکینگ استفاده کرد؟

 • Admin

  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶

  از این سنگ هم می‌توان در ک فپارکینگ استفاده کرد اما به شما پیشنهاد می‌کنم تا حد امکان از به کارگیری تراورتن در کف پارکینگ خودداری کنید.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .