سنگ سفید برای نمای ساختمان

سنگ سفید برای نمای ساختمان

سنگ‌های ساختمانی با توجه به مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی و طبیعی بودن موجب شده همواره به عنوان متریال اصلی جهت استفاده در نمای بیرون ساختمان به شمار آیند. یکی از سنگ‌های پر تقاضا جهت استفاده در این بخش ، سنگ سفید برای نمای ساختمان می‌باشد که همواره به عنوان یک چالش برای بسیاری از خریداران سنگ‌های ساختمانی مطرح است و ما در این بخش سعی کردیم تا به معرفی بهترین سنگ سفید برای نما بپردازیم، البته شایان ذکر است که هیچ وقت نمی‌توان به طور قطع اعلام کرد که این مدل سنگ همواره به عنوان بهترین سنگ ساختمانی بوده و بر اساس نوع کاربری گزینه‌های بی شماری جهت استفاده وجود دارد.

امروز اکثریت سنگ‌های مورد استفاده در نمای بیرون ساختمان دارای عرض 40 سانتی متر می‌باشند و به نوعی آن‌ها را با اصطلاح 40 طولی نیز در بازار معرفی می‌کنند و همانطور که در پاراگراف اول اشاره کردیم، هر نوع سنگی در شرایط و مکان خاصی می‌تواند به عنوان بهترین انتخاب باشد ولی در این بخش مقصود ما استفاده از آن قبیل سنگ‌های ساختمانی است که دارای زمینه سفید و برای نمای بیرون ساختمان مناسب باشند. سنگ‌های تراورتن با زمینه سفید می‌توان به تراورتن عباس آباد و تراورتن آتشکوه و همچنین تراورتن دره بخاری اشاره کرد و در بین سایر سنگ‌های ساختمانی نیز سنگ بوکان و روژین مهاباد می‌تواند به عنوان یکی از گزینه‌های انتخابی باشد.

قیمت سنگ سفید نما

عوامل متعددی بر قیمت سنگ سفید نما تاثیر گذار می‌باشد که در این بین می‌توان به ابعاد ، ضخامت و نوع آن اشاره کرد. در بخش قبل اشاره ای به انواع سنگ سفید نما داشتیم، بهتر است اشاره ای نیز به انواع سنگ‌های چینی سفید نیز داشته باشیم که در این بین می‌توان از برندهایی چون چینی الیگودرز و همچنین چینی ازنا نام برد.

سنگ انتخابی برای نمای بیرون ساختمان باید دارای کمترین درصد جذب آب باشد تا بتوان به راحتی با شستشو نما، آن را تمیز کرد ، از نظر رنگ و طرح یکدست باشد و همچنین در برابر شرایط آب وهوایی چون گرما و سرما از مقاومت بالایی برخوردار باشد. این نوع سنگ‌های در شهرک‌های صنعتی موجود در اصفهان و تهران مورد فرآوری قرار می‌گیرد و شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال نظر

تماس بگیرید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .