سنگ سفید برای نمای ساختمان

سنگ سفید برای نمای ساختمان

سنگ سفید برای نمای ساختمان

سنگ‌های ساختمانی با توجه به مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی و طبیعی بودن موجب شده همواره به عنوان متریال اصلی جهت استفاده در نمای بیرون ساختمان به شمار آیند. یکی از سنگ‌های پر تقاضا جهت استفاده در این بخش، سنگ سفید برای نمای ساختمان می‌باشد. این مسئله همواره به عنوان یک چالش برای بسیاری از خریداران سنگ‌های ساختمانی مطرح است و ما در این بخش سعی کردیم تا به معرفی بهترین سنگ سفید برای نما بپردازیم، البته شایان ذکر است که هیچ وقت نمی‌توان به طور قطعی اعلام کرد که این مدل سنگ همواره به عنوان بهترین سنگ ساختمانی بوده و بر اساس نوع کاربری گزینه‌های بی شماری جهت استفاده وجود دارد. فروش فوق العاده انواع سنگ با زمینه سفید برای نما 09132318614

امروز اکثریت سنگ‌های مورد استفاده در نمای بیرون ساختمان دارای عرض 40 سانتی متر می‌باشند و به نوعی آن‌ها را با اصطلاح 40 طولی نیز در بازار معرفی می‌کنند و همانطور که در پاراگراف اول اشاره کردیم، هر نوع سنگی در شرایط و مکان خاصی می‌تواند به عنوان بهترین انتخاب باشد ولی در این بخش مقصود ما استفاده از آن قبیل سنگ‌های ساختمانی است که دارای زمینه سفید و برای نمای بیرون ساختمان مناسب باشند. سنگ‌های تراورتن با زمینه سفید می‌توان به تراورتن عباس آباد و تراورتن آتشکوه و همچنین تراورتن دره بخاری اشاره کرد و در بین سایر سنگ‌های ساختمانی نیز سنگ بوکان و روژین مهاباد می‌تواند به عنوان یکی از گزینه‌های انتخابی باشد.

قیمت سنگ سفید نما

عوامل متعددی بر قیمت سنگ سفید نما تاثیر گذار می‌باشد که در این بین می‌توان به ابعاد ، ضخامت و نوع آن اشاره کرد. در بخش قبل اشاره ای به انواع سنگ سفید نما داشتیم، بهتر است اشاره ای نیز به انواع سنگ‌های چینی سفید نیز داشته باشیم که در این بین می‌توان از برندهایی چون چینی الیگودرز و همچنین چینی ازنا نام برد. یکی از سوالات پرتکراری که بسیاری از مشتریان در هنگام خرید سنگ برای نمای ساختمان خود از ما می‌پرسند، سنگی نیاز دارم با زمینه سفید و قیمت بسیتر پایین، گزینه پیشنهادی چیست؟

 در پاسخ باید اعلام کرد که چنین محصولی وجود ندارد و رنگ سفید برای هر نوع سنگ ساختمانی از بالاترین قیمت برخوردار است، زیرا علاوه بر بازار داخلی در بازار‌های صادراتی و مخصوصا کشورهای همسایه نیز برای این زمینه رنگ تقاضای بالایی وجود دارد و ما تنها به شما می‌توانیم این پیشنهاد را داشته باشیم که اگر بودجه لازم برای خرید سنگ نمای خود ندارید و حتما نیز باید از رنگ سفید استفاده کنید، شما می‌توانید از سنگ‌های لایمستون به جای تراورتن استفاده کنید. ولی قبل از اجرا حتما به نکات اجرایی آن توجه ویژه ای داشته و از مواد نانو بر روی سطح آن نیز استفاده کنید.

انواع سنگ نما سفید

سنگ‌های ساختمانی از تنوع مرمریت، تراورتن، مرمر، چینی، لایم استون، چینی، گرانیت و ... برخوردار هستند. برای نما عمدتا از سنگ‌های چینی و تراورتن استفاده می‌شود که از پر استفاده‌ترین آنها می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

 • تراورتن سفید عباس آباد: جز سفیدترین سنگ تراورتن در بازار به شمار می‌آید. به صورت بیموج و موجدار برش داده میشود که مدل بیموج آن دارای سورت‌های سفید یکدست است.
 • تراورتن سفید آتشکوه
 • تراورتن سفید دره بخاری: تعداد سورت‌های سفید آن به نسبت کمتر از برند عباس آباد است اما درصدی از آن به صورت سفید یکدست برش داده میشود و از نظر قیمت نیز اختلاف آنچنانی با عباس آباد ندارد.
 • تراورتن سفید حاجی آباد
 • چینی سفید ازنا
 • چینی سفید الیگودرز

 

تصاویر نما ساختمان به سنگ تراورتن سفید

یکی از نمونه سنگ‌های کاربردی جهت پوشش نماهای با زمینه رنگ سفید،مربوط به انواع سنگ‌های تراورتن سفید رنگ است که در این بخش قصد داریم چندین نمونه تصویر از پروژه‌های اجرا شده آنرا برای شما ارائه دهیم.

 

نما ساختمان با تراورتن سفید

 

سنگ انتخابی برای نمای بیرون ساختمان باید دارای کمترین درصد جذب آب باشد تا بتوان به راحتی با شستشو نما، آن را تمیز کرد ، از نظر رنگ و طرح یکدست باشد و همچنین در برابر شرایط آب وهوایی چون گرما و سرما از مقاومت بالایی برخوردار باشد. این نوع سنگ‌های در شهرک‌های صنعتی موجود در اصفهان و تهران مورد فرآوری قرار می‌گیرد و شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 • هانیه شایان

  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴

  با سلام بنده ساختمانی در شهر شیراز دارم و نمای آن را قصد دارم سفید طراحی کنم.با جستجویی که برای انتخاب سنگ سفید برای نمای ساختمان داشتم با وب سایت شما آشنا شدم. اگر امکان دارد راهنمایی کنید در شهر شیراز انتخاب چه سنگی با بازه رنگ سفید مناسب‌تر است؟ با تشکر

 • Admin

  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴

  سلام خیلی ممنون بابت بازدیدی که از وب سایت ما داشتید. برای نمای ساختمانهای شیراز همانطور که مشاهده نیز کرده اید مناسبترین سنگ تراورتن عباس آباد است که از نظر مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی به عنوان بهترین سنگ‌های نما به شمار می‌آید.

 • سهیلا

  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲

  با سلام در بازار فروش سنگ متاسفانه قیمت سنگ‌های سفید جهت استفاد در نما از قیمت بالایی برخوردار است که بودجه من برای خرید آن کافی است و در منطقه ما اکثریت ساختمان‌ها از نمای با زمینه رنگ روشن و سفید قرار گرفته است. آیا می‌توان از سنگ‌های ترامیت و لایمستون در این بخش استفاده کرد؟

 • Admin

  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲

  بله شما می‌توانید از سنگ‌های لایمستون و ترامیت در این بخش استفاده کنید اما باید قبل از اقدام به استفاده از مواد نانو جهت پوشش سطح سنگ استفاده کنید تا از آسیب دیدگی سنگ به مرور زمان خودداری گردد.

 • مهران

  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸

  سلام-برای ویلایی در اطراف رشت قصد دارم از سنگ نمای سفید رنگ استفاده کنم.لطفا پیشنهادتان را با توجه به آب و هوای آنجا و نوع سنگ بفرمایید.اگر کاتالوگ و قیمت روز رو هم برای من ایمیل کنید ممنون میشم

 • Admin

  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸

  به شما پیشنهاد می‌کنم از بین سنگ‌های تراورتن به تهیه تراورتن عباس آباد بپردازید و همچنین به استفاده سنگ‌های چینی برای نما ساختمان نیز فکر کنید.

 • مهندس همتی

  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹

  به غیر از سنگ‌های تراورتن سفید آیا سنگ ساختمانی دیگری نیز وجود دارد که برای دارای زمینه رنگ سفید باشد و بتوان در نمای بیرونی ساختمان استفاده کرد؟ متاسفانه هزینه خرید سنگ تراورتن بالا است.

 • Admin

  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶

  از سنگ‌های لایمستون و ترامیت هم می‌توانید استفاده کنید.

 • خانم عامل

  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵

  سنگ سفیدی میخوام که لکه به خودش نگیره چون نما ساختمان من تو منطقه انزلیه و آنجا رطوبت زیاده. ممنون میشم راهنمایی کنید.

 • Admin

  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵

  برای نما شما بهترین گزینه سنگ‌های تراورتن و چینی است. از لایم استون و بوکان برای نماتون استفاده نکنید.

 • مهندس علیپور

  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹

  بهترین سنگ نما سفید از نظر قیمت و کیفیت، کدام سنگ ساختمانی است؟ در منطقه ای که ساختمان سازی می‌کنیم اکثر ساختمان‌ها نمای سفید را اجرا کردند و متاسفانه شناختی نسبت به سنگ‌های ساختمانی ندارم زیرا اکثرا از آجر استفاده می‌کردم.

 • Admin

  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰

  تراورتن عباس آباد بهترین گزینه است. البته از نظر قیمتی بسیار بالا است.

 • منصوری

  ۱۴۰۰/۰۵/۲۵

  انواع سنگ‌های نما سفید رنگ را معرفی کنید.

 • Admin

  ۱۴۰۰/۰۵/۲۵

  از معروف‌ترین سنگ‌های سفید جهت استفاده در نما ساختمان می‌توان به برندهای تراورتن عباس آباد، تراورتن آتشکوه، تراورتن دره بخاری، تراورتن حاجی آباد، تراورتن طبس، چینی ازنا و چینی الیگودرز اشاره کرد.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .