سنگ سفید مشابه سنگ‌های ایتالیا و یونان

سنگ سفید مشابه سنگ‌های ایتالیا و یونان

سنگ سفید مشابه سنگ‌های ایتالیا و یونان

در این بخش قصد داریم به بررسی انواع سنگ‌های ایرانی مشابه سنگ‌های با زمینه سفید در کشورهای ایتالیا و یونان بپردازیم که هر کدام با برندهای مختص به خود در بازارهای جهانی معرفی می‌گردند و با بررسی‌های صورت گرفته از بسیاری از سنگ‌های ایرانی به شباهت هایی پی بردیم که می‌توان از نظر رنگ و طرح آن‌ها را با برندهای مطرح جهانی مقایسه کرد که در بسیاری از موارد از خصوصیات مشترکی برخوردار می‌باشند و به همین دلیل موجب شده تا استقبال بازارهای جهانی نسبت به سنگ‌های ایرانی روز به روز افزایش یابد.

سنگ سفید ایرانی مشابه سنگ ایتالیا

از سنگ‌های مطرح ایتالیایی با زمینه رنگ سفید می‌توان به برند کارارا اشاره کرد که با برند مرمریت carara نیز در بازار معرفی می‌شود. این سنگ از خانواده کریستال بوده و دارای زمینه رنگ سفید با خطوط ریز طوسی می‌باشد که عمدتا به صورت صیقلی و پولیش مورد فرآوری قرار می‌گیرد. از سنگ‌های ایرانی می‌توان به چینی‌های ازنا و بعضی از معادن چینی الیگودرز و همچنین چینی یا کریستال قروه اشاره کرد که شباهت زیادی به این نوع سنگ ایتالیایی دارند.سنگ اریسکاتو نیز یکی دیگر از سنگ‌های ایتالیایی با زمینه سفید طوسی و خطوط خاکستری است و مشابه آن در ایران را می‌توان در سنگ‌های چینی الیگودرز جستجو کرد.

سنگ سفید ایرانی مشابه سنگ یونان

یکی دیگر از کشورهای مطرح در زمینه سنگ‌های ساختمانی در جهان کشور یونان می‌باشد که دارای سنگ‌های متعددی با زمینه رنگ سفید می‌باشد که در بازار جهانی برای خود برندسازی کرده اند. یکی از برندهای مطرح آن سنگ ولوکاس نام دارد. این سنگ از خانواده سنگ‌های کریستال بوده و از زمینه رنگ سفید با خطوط طوسی برخوردار است. نوع فرآوری آن نیز سیقلی و پولیش است. از سنگ‌های ایرانی مشابه آن نیز می‌توان به چینی‌های ازنا ،قروه و الیگودرز اشاره کرد.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .