انواع سنگ اسلب سفید

انواع سنگ اسلب سفید

انواع سنگ اسلب سفید

سنگ‌های ساختمانی همانطور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره کردیم از تنوع مرمریت، چینی، گرانیت، مرمر و ... برخوردار می‌باشند.در این بخش بنابر درخواست بسیاری از کاربران قصد داریم به معرفی انواع سنگ اسلب سفید بپردازیم که این تنوع به شرح زیر است:

 •  ابتدا با سنگ مرمریت شروع خواهیم کرد. از مرمریت‌های با زمینه سفید می‌توان به سنگ‌های اسلب جوشقان، هرسین و دهبید اشاره کرد.
 • از نوع چینی نیز می‌توان به اسلب چینی الیگودرز، سنگ اسلب ازنا و سنگ اسلب قروه اشاره داشت.
 • برای تراورتن نیز گزینه هایی وجود دارد که از مهمترین آن‌ها می‌توان تراورتن عباس آباد، دره بخاری و آتشکوه را نام برد و البته در این بین می‌توان به بعضی از سورت‌های لایم استون و مرمر و همچنین تراونیکس را جز دسته اسلب سفید مطرح کرد.

اسلب چینی سفید ازنا

قیمت خرید سنگ‌های اسلب سفید در اصفهان

سنگ‌های اسلب بسته به نوع کاربری برای نمای داخل و بیرون ساختمان قابلیت استفاده را دارند ولی عمده استفاده از اسلب، در فضای داخلی ساختمان است که عمدتا در کف ساختمان، بدنه و همچنین آشپزخانه (به عنوان میز نهار خوری، کابینت و ...) مورد استفاده قرار می‌گیرند. زمینه رنگ سفید به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرتقاضاترین رنگ‌ها در معماری ایرانی است و با توجه به استفاده  از ابعاد اسلب سنگ در ساختمان، به همین دلیل تقاضا برای خریدوفروش سنگ اسلب سفید نیز افزایش یافته است. در ادامه سعی خواهیم کرد به معرفی سایر سنگ‌های ساختمانی سفید در ابعاد اسلب بپردازیم و شما می‌توانید جهت دریافت قیمت سنگ اسلب سفید با کارشناسان ما در تماس باشید. گروه بازرگانی سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به فرآروی انواع سنگ ساختمانی می‌پردازد و آمادگی دارد خدمات خود را به کلیه خریداران در شهرهای تهران و سایر شهرهای ایران ارائه دهد.

 • محسن

  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷

  در بین سنگ‌های اسلب سفید رنگی که در وب سایت معرفی کردید کدام یک نسب به بقیه مناسبتر است؟

 • Admin

  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳

  اکثر آنها مناسب هستند اما در این بین می‌توان به سنگ چینی ازنا، الیگودرز و قروه را جز بهترین‌ها به شمار آورد.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .