سنگ تراورتن قیمت مناسب

سنگ تراورتن قیمت مناسب

سنگ تراورتن قیمت مناسب

در این مقاله قصد داریم به چگونگی تهیه سنگ تراورتن قیمت مناسب بپردازیم. همچنین در ادامه به یک سری سوال از جمله: آیا تراورتن ارزان قیمت از کیفیت پاینی برخوردار است؟ از کجا سنگ تراورتن را با قیمت مناسب خرید کنیم؟ پاسخ میدهیم. جهت دریافت این پاسخ‌ها تا انتها این مقاله از وب سایت زینو سنگ، همراه باشید.

یکی از خصوصیات رقابتی تراورتن، تنوع رنگ و طرح آن است. مطابق یک قانون نانوشته در ایران، هر آنچه زمینه رنگ مایل به سفید  و روشن باشد به نسبت قیمت آن نیز بیشتر است.  هر نوع سنگ تراورتنی که معادن بیشتری داشته باشد و به نوعی هزینه استخراج و فرآوری آن کمتر باشد، به نسبت قیمت آن نیز مناسب‌تر است که نمونه بارز آن تراورتن کرم یزد است.

تراورتن ارزان قیمت چه مشخصاتی دارد؟

اکثر خریداران تصور می‌کنند که سنگ تراورتنی که قیمت پاینتری دارد، از نظر کیفیت فرآوری ضعیفتر است. در جواب باید گفت خیر، بلکه یک سری عوامل دیگری وجود دارد که به صورت مستقیم بر کاهشی بودن آن تاثیرگذاراند و آنها به شرح زیر می‌باشند:

  • به صورت استاندارد سنگ تراورتن در ایران به صورت 40 طولی تولید میشود و سایر ابعاد 30 و 35 طولی از قیمت پاینتری برخوردار هستند.
  • سنگ‌های تراورتن سفید رنگ از معادن محدودی برخوردارند و به نسبت حجم تقاضا جهت خرید آنها بالاتر و همین مورد موجب شده تا آنها از دسته سنگ‌های تراورتن قیمت بالا به شمار آیند. برعکس برای سنگ تراورتن شکلاتی، کرم و عسلی، معادن زیادی در ایران وجود دارد که نمونه بارز آن معادن استان یزد است و به همین دلیل از قیمت مناسب‌تری برخوردار هستند.
  • سورت بندی در سنگبری‌های ایران کاملا شخصی است اما در تمامی آن‌ها یک سری پارامتر مشترک وجود دارد. اساس سورت‌های ممتاز در یکدست بودن رنگ و طرح است و هر آنچه زمینه آن شلوغ‌تر باشد جز سورت‌های ضعیف به شمار می‌آید و به نسبت ارزان قیمت‌تر هستند.
  • با توجه به تقاضا بالا جهت خرید سنگ تراورتن بیموج در نما، این مدل نسبت به موجدار قیمت بالاتری دارد. تراورتن موجدار از دسته قیمت مناسب‌ها است.
  • کیفیت فرآوری نیز بر قیمت گذاری تاثیر گذار است و وجود دارد یک سری از کارخانه‌ها که در خط تولید خود از ساینده‌های و رزین‌های ضعیفتر استفاده می‌کنند اما سعی کنید از کارخانه ای خرید کنید که بالاترین استانداردهای کیفی را رعایت کرده باشد.

مراکز فروش عمده تراورتن قیمت مناسب

توزیع و پخش هر نوع سنگی به صورت عمده بر کاهشی بودن قیمت آن تاثیرگذار است. پیشنهاد ما به شما خرید سنگ تراورتن از کارخانه سنگبری به جای سنگفروشی است. زیرا بدین وسیله واسطه گری حذف خواهد شد و قیمت تمام شده برای شما کاهش می‌یابد.

شهرک‌های صنعتی متعددی در ایران وجود دارد که به صورت تخصصی به تولید سنگ تراورتن می‌پردازند و در این بین میتوان به شهرک‌های رضوانشهر، محمودآباد، شمس آباد و محلات اشاره کرد. گروه بازرگانی سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر، آمادگی دارد خدمات خود را در این زمینه به شما خریداران ارائه دهد.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .