سنگ تراورتن برای کف حیاط

سنگ تراورتن برای کف حیاط

سنگ تراورتن برای کف حیاط

یکی از بخش‌های تاثیرگذار در زیبایی فضای داخلی ساختمان، حیاط و کفپوش آن است. در این مقاله قصد داریم به بررسی کاربری تراورتن در کف حیاط بپردازیم و در ادامه سعی می‌کنیم معرفی از انواع تراورتن کف حیاط داشته باشیم. برندهای انتخابی بر اساس پارامترهایی از قبیل رنگ، قیمت و استاندارد کیفیت، انتخاب شده اند. تا انتها این مقاله از وب سایت زینو سنگ همراه باشید.

انواع تراورتن برای کف حیاط

معادن تراورتن متعددی در ایران وجود دارد و سوالی که وجود دارد در این رابطه است، آیا تمامی سنگ‌های تراورتن برای کفپوش حیاط مناسب هستند؟ در پاسخ باید گفت خیر. ما یک سری از پر استفاده‌ترین برندهای موجود در بازار را برای شما لیست کرده ایم که عبارت اند از:

البته برای سایر برندها نیز میتوان از سورت‌های ضعیفتر آن در کف حیاط استفاده کرد که ما لیست مربوطه را به همین چند گزینه خلاصه کردیم.

بهترین تراورتن کف حیاط چه مشخصاتی دارد؟

یک سری فاکتور و پارامتر وجود دارد که قبل از تصمیم گیری باید آنها را در نظر بگیرید و به شرح زیر است:

  • از حداقل جذب آب برخوردار باشد.
  • در برابر ضربه و سایش مقاوم باشد.
  • ضخیم باشد.
  • رزین به کار رفته به مرور زمان خالی نشود.
  • در برابر سرما و گرما مقاوم باشد.

سنگ تراورتن دارای حفره هایی در سطح خود است و اگر چه این حفره‌ها با رزین پر میشود اما با زهم تا حدودی از لغزندگی سطح آن نسبت به سایر سنگ‌های ساختمانی کمتر است. به همین دلیل استفاده آن در کف حیاط نسبت به سایر سنگ‌های ساختمانی پر رنگ‌تر است.

در این مقاله سعی کردیم تا حد امکان به بررسی کاربرد تراورتن در کفپوش حیاط بپردازیم و یک سری از بهترین تراورتن‌های مورد استفاده در این بخش را معرفی کردیم. گروه بازرگانی سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان، آمادگی دارد خدمات خود را به صورت مستقیم به شما خریداران ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .