راهنمای خرید سنگ تراورتن در اصفهان

راهنمای خرید سنگ تراورتن در اصفهان

راهنمای خرید سنگ تراورتن در اصفهان

یکی از پر مصرف‌ترین سنگ‌های ساختمانی، تراورتن است و به همین دلیل در این مقاله قصد داریم در یک محتوا جداگانه به بررسی این سنگ تحت عنوان راهنمای خرید تراورتن در اصفهان بپردازیم. چرا استان اصفهان؟ زیرا استان اصفهان قطب تولید سنگ تراورتن در کشور است و با توجه به مرکزیت این استان، تمامی سنگ‌های تراورتن سراسر کشور، در این استان قابل تهیه و خرید است.

سنگ تراورتن بهترین متریال جهت کاربری در نما ساختمان است و تنوع رنگ آن موجب شده تا هر نوع سلیقه ای را تحت پوشش قرار دهد و همین مسئله موجب افزایش حجم خرید آن در بازار و به خصوص شهرک‌های صنعتی واقع در اصفهان شده است. خرید سنگ‌های تراورتن در استان اصفهان نسبت به سایر شهرها کمتر است. برای نمونه میتوان به قیمت تراورتن طرق در اصفهان نسبت به تهران اشاره کرد.

راهنمای خرید تراورتن در اصفهان چگونه است؟ جهت اینکه شما سنگ تراورتن خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از سنگبری‌های واقع در اصفهان تهیه کنید، باید به یکی از موقعیت‌های جغرافیایی که نام برده شده مراجعه کنید که عبارت اند از:

  • شهرک صنعتی محمودآباد: این شهرک در شهرستان خمینی شهر قرار دارد و بیش از 700 واحد سنگبری دارد.
  • شهرک صنعتی رضوانشهر: این شهرک در شهرستان تیران و کرون قرار دارد و بیش از 400 واحد سنگبری دارد.
  • منطقه صنعتی دولت آباد: این منطقه صنعتی به نسبت کوچکتر و تعداد کمی از واحدهای تولیدی در زیمنه فرآوری سنگ تراورتن فعالیت دارند.
  • منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد: این منطقه نیز به نسبت کوچک و ماشین آلات کارخانه‌های آن نسبتا قدیمی شده و به نسبت سنگ تراورتن نیز در این منطقه فرآوری می‌شود.

تراورتن به دلیل عایق صوتی و گرمایی و سرما، موجب شده تا از نظر کیفی و استاندارد نیز گزینه مناسبی جهت پوشش نما ساختمان باشد و در انتخاب سنگ مورد نظر توجه کنید که اگر تراورتن رزین شده نیاز دارید، حفره‌های آن به خوبی پر شده باشد و ساب آن نیز از براقیت بالایی برخوردار باشد.

گروه سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان، به صورت تخصصی به تولید سنگ‌های تراورتن طرق و کرم یزد می‌پردازد و شما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .