کاربرد سنگ تراورتن در پارکینگ

کاربرد سنگ تراورتن در پارکینگ

کاربرد سنگ تراورتن در پارکینگ

در ادامه بررسی‌های صورت گرفته از کاربری‌های سنگ تراورتن در ساختمان، در این بخش به بررسی کاربرد سنگ تراورتن برای پارکینگ خواهیم پرداخت. شما در این محتوا با انواع سنگ‌های تراورتن بر اساس رنگ جهت کاربری در نما و کفپوش پارکینگ آشنا خواهید شد. تا انتها این مقاله از وب سایت زینو سنگ، همراه باشید.

پارکینگ در معماری جدید به عنوان اولین بخش از فضای داخلی ساختمان به شمار می‌آید که در معرض دید مراجعه کنندگان ساختمان قرار می‌گیرد و نقش بسیار مهمی در چگونگی برداشت اولیه مراجعه کننده به ساختمان شما دارد. در انتخاب خود علاوه بر توجه به یک معماری شیک و جذاب، باید به فاکتورهای کیفی آن نیز توجه کنید.

از سنگ‌های ساختمانی در نما و کفپوش پارکینگ می‌توان استفاده کرد و در مرحله نخست با کاربری سنگ تراورتن در نما دیوار پارکینگ شروع خواهیم کرد. اکثر سنگ‌های تراورتن جهت نما پارکینگ مناسب می‌باشند و در بین برندهای موجود در بازار می‌توان به تراورتن طرق، تراورتن حاجی آباد، تراورتن عباس آباد، تراورتن دره بخاری، تراورتن‌های یزد و تراورتن تکاب اشاره کرد. سعی کنید از تراورتنی در نما پارکینگ استفاده کنید که دارای زمینه رنگ کرم، سفید و روشن باشد زیرا اصولا فضای پارکنیگ تاریک بوده و نیاز به سنگ‌های تراورتن با رنگ روشن است.

بعد از نما اکنون به سراغ انتخاب تراورتن برای کف پارکینگ می‌پردازیم. با توجه به تردد وسائل نقلیه و ساکنان از کفپوش پارکینگ، بایدسنگ تراورتنی انتخاب شود که شرایط زیر را داشته باشد:

  • مقاوم در برابر سایش و ضربه
  • عدم لغزندگی
  • بدون رگه و ترک
  • محافظ در برابر مواد شوینده، اسیدی و شیمیایی و روغن موتور
  • ماندگاری رنگ بر اثر جرکت لاستیک خودرو
  • به راحتی تمیز و شستشو شود.

اگر شما از آن دست خریدارانی هستید که سنگ تراورتن را به عنوان گزینه اصلی جهت استفاده در پارکینگ قرار داده اید، پیشنهاد ما به شما استفاده تراورتن در دیوار پارکینگ است و سعی کنید تا حد امکان از استفاده آن در کفپوش پارکینگ خودداری و سنگ دیگر را جایگزین کنید.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .