اخبار و مقالات

مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر

سنگ لاشتر از زمینه رنگ مشکی مایل به طوسی با خطوط سفید رنگ برخوردار است که این مورد موجب شده تا از محبوبیت بالایی در بین طراحان و معماران و برخوردار گردد و از آن در طرراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از جمله آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی ، سالن پذیرایی و کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از ضخامت هایی که در این سال ها از تقاضای بالایی برخوردار گردیده می توان به مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر اشاره کرد . 

خرید سنگ با ضخامت نازک و سایز به اینچ

سنگ های ساختمانی به دلیل طبیعی بودن و عدم دخالت بشر در شکل گیری آن موجب شده تا همواره به عنوان اصلی ترین متریال برای استفادهه در ساخت و ساز مطرح می باشد و سال به سال نیز استفاده از آن رو به افزایش می باشد . از مشخصه های سنگ می توان به ضخامت آن اشاره کرد که در ضخامت های متنوعی مورد تولید و فرآوری قرار می گیرد که در این بین ضخامت نازک از تقاضای بالایی برخوردار بوده و روز به روز به حجم آن نیز افزوده می شود.

معرفی انواع سنگ تراورتن

سنگ های تراورتن از ساختار آهکی برخوردار بوده و همچنین باتوجه به ویژگی های ذاتی که که در آن ها وجود دارد از این دسته از سنگ ها بیشتر به صورت گسترده در نمای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . تشخیص تفاوت سنگ مرمریت از سنگ تراورتن خیلی راحت صورت می گیرد و کافی است به سطوح آن ها نگاه کنید که سنگ های تراورتن از تخلل های بیشتری نسبت به مرمریت صورت برخوردار می باشند . در ادامه معرفی انواع  سنگ تراورتن را بررسی خواهیم کرد .

آشنایی با کاربرد انواع سنگ‌های ساختمانی

قبل از اینکه به بررسی کاربری سنگ های ساختمانی بپردازیم،نیاز است تا شناختی نسبت به خود سنگ ساختمانی داشته باشیم.این متریال به عنوان جسمی در نظر گرفته می شود که از جمع شدن یک یا چندین کانی پدیدار گردیده و خود را به عنوان یکی از اصلی ترین مصالح ساختمانی جهت ساخت وساز مطرح کرده است.حال چرا در این محتوا به کاربرد سنگ ساختمانی می پردازیم؟شما باید به خوبی با کاربری این متریال شناخت داشته باشید تا بدین وسیله بتوانید به انتخاب سنگ مورد نظر خود بپردازید.اگر بخواهیم  به صورت جزئی تر به مسئله نگاه کنیم اگر شما قصد دارید برای کف سالن پذیرایی خود به انتخاب سنگ بپردازید باید به همان نسبت از شناخت کافی کاربری آن ها نیز برخوردار باشید.

بررسی نقش مشارکت وشراکت در بهبود صنعت سنگ ساختمانی

صنعت سنگ را می توان به عنوان یکی از بخش های اقتصادی کشور ایران معرفی کرد که کاملا به صورت شخصی اداره می شود و در این زمینه صنعتگران آن تا حدودی موفق تیز بوده اند.یکی از مزیت های این صنعت،بحث شراکت های کاری خانوادگی است.حال نیز این رویه ادامه داشته و با بررسی که به واحدهای موفق داشتیم متوجه شدیم اکثریت آن ها از مشارکت سرمایه گذارانی است که با همدیگر نسبت خانوادگی داشته اند.

چرا باید از سنگ ساختمانی استفاده کرد

دلایل متعددی را می توان مطرح کرد که هر کدام به عنوان یک پایه و اساس بر چرایی استفاده از سنگ های ساختمانی به جای سایر متریالها در صنعت ساخت وساز است.اصطلاحی وجود دارد به نام مواد سبز که تجدید پذیر گفته می شود و به نوعی قابلیت برگشت به طبیعت را نیز دارا می باشند.سنگ های ساختمانی قابلیت بازیافت را داشته و به نظر بسیاری از کارشناسان به عنوان یک ماده صد در صد قابل برگشت به طبیعت شناخته می شود.البته به قابلیت استفاده مجدد آنها نیز می توان اشاره کرد.سنگ این قابلیت را داشته که به پودر سنگ تبدیل شود و به موازات آن نیز سایر استفاده های کاربری از ان مطرح شود.

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .