اخبار و مقالات

مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر

سنگ لاشتر از زمینه رنگ مشکی مایل به طوسی با خطوط سفید رنگ برخوردار است که این مورد موجب شده تا از محبوبیت بالایی در بین طراحان و معماران و برخوردار گردد و از آن در طرراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از جمله آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی ، سالن پذیرایی و کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از ضخامت هایی که در این سال ها از تقاضای بالایی برخوردار گردیده می توان به مرمریت لاشتر با ضخامت 1 سانتی متر اشاره کرد . 

خرید سنگ با ضخامت نازک و سایز به اینچ

سنگ های ساختمانی به دلیل طبیعی بودن و عدم دخالت بشر در شکل گیری آن موجب شده تا همواره به عنوان اصلی ترین متریال برای استفادهه در ساخت و ساز مطرح می باشد و سال به سال نیز استفاده از آن رو به افزایش می باشد . از مشخصه های سنگ می توان به ضخامت آن اشاره کرد که در ضخامت های متنوعی مورد تولید و فرآوری قرار می گیرد که در این بین ضخامت نازک از تقاضای بالایی برخوردار بوده و روز به روز به حجم آن نیز افزوده می شود.

معرفی انواع سنگ تراورتن

سنگ های تراورتن از ساختار آهکی برخوردار بوده و همچنین باتوجه به ویژگی های ذاتی که که در آن ها وجود دارد از این دسته از سنگ ها بیشتر به صورت گسترده در نمای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . تشخیص تفاوت سنگ مرمریت از سنگ تراورتن خیلی راحت صورت می گیرد و کافی است به سطوح آن ها نگاه کنید که سنگ های تراورتن از تخلل های بیشتری نسبت به مرمریت صورت برخوردار می باشند . در ادامه معرفی انواع  سنگ تراورتن را بررسی خواهیم کرد .

سنگ مناسب برای نمای رومی

نمای رومی یکی از رایج ترین سبک های طراحی نمای ساختمان است که هم اکنون در کشورمان با نامی محبوب یاد می شود. نمای رومی بر اساس پوشش تمام و یا بخش بزرگی از نمای ساختمان با سنگ تراورتن ایجاد شده است. اولین تصور و ذهنیت شما از یک ساختمان چه می باشد؟ قطعا نمای بیرونی آن ساختمان است. نمای بیرونی ساختمان در بحث دکوراسیون منزل از اهمیت زیادی برخوردار است . نمای رومی که به نمای کلاسیک هم مشهور است به دلیل داشتن ویژگی های زیبای متعدد، چشم افراد زیادی را به خود جلب میکند.

در چه بخش هایی از ساختمان می‌توان از سنگ گرانیت استفاده کرد

سنگ، یکی از سخت ترین و مقاوم ترین موادی هست که در کره ی زمین تولید می شوند که به دلیل تنوع زیاد در رنگ و طرحشان در ساختمان سازی از آن ها استفاده می شوند. سنگ گرانیت از جمله سنگ های آذرین به حساب می آید که از کانی های کوارتز، فلدسپار، میکا و آمفییول تولید می شود. گرانیت ها بسیار سخت و مقاوم و قابلیت صیقل پذیری بالایی دارند. سنگ های گرانیتی در رنگ های: سیاه، قرمز، قهوه ای، شکلاتی، صورتی، آبی و سبز در طبیعت یافت می شوند که دارای دانه بندی گرانیت درشت و با چشم به راحتی قابل دیدن هستند.

صادرات سنگ ساختمانی به عراق

در این سال ها زمانی که صحبت از صادرات سنگ ساختمانی می شود ناخودآگاه صادرات سنگ ساختمانی به عراق به عنوان اولین کلمه است که در بین تولید کنندگان سنگ های ساختمانی مطرح می گردد. تجارت بین خریداران عراقی و تولید کنندگان ایرانی در حدی پیش رفته است که حتی اگر تولیدکننده ای برنامه صادراتی نداشته ولی به راحتی می تواند یکبار به صادرات محصول خود به این کشور بپردازد. از انواع سنگ های ساختمانی که به این کشور صادر می شود می توان به صادرات سنگ مرمریت به عراق که دارای تنوع رنگ کرم ، روشن ، بژ و سفید و همچنین صادرات سنگ مرمر به عراق اشاره کرد.

تماس بگیرید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .