سنگ چینی الیگودرز

قیمت : تماس بگیرید


سنگ چینی الیگودرز یکی از سنگ‌های چینی ایران می‌باشد که از معادن استان لرستان مورد استخراج قرار می‌گیرد . این سنگ از زمینه سفید رنگ با خطوط مایل به رنگ طوسی برخوردار بوده که در بعضی از سورت‌ها به صورت منظم و در بعضی دیگر نامرتبط به ایجاد طرح و نقش پرداخته که این مورد موجب زیبایی سنگ چینی الیگودرز گردیده است. 
چینی الیگودرز بیشتر در ابعاد فرشی، پلاک، پله و کابینت مورد فرآوری قرار می‌گیرد اما در این سال‌ها با ورود تکنولوژی در چرخه تولید سنگ ساختمانی موجب شده تا با استخراج کوپ‌های با ابعاد بزرگ و پیشرفت خطوط تولید سنگ در کارخانه‌های تولیدی، در ابعاد اسلب نیز مورد فرآوری و تولید قرار می‌گیرد. 


قیمت چینی الیگودرز 


این نوع سنگ نیز مانند سایر سنگ‌های ساختمانی به عواملی در بحث قیمت گذاری وابسته بوده است که در این بین می‌توان قیمت چینی الیگودرز را به پارامترهایی چون ابعاد، ضخامت و سورت بندی آن وابسته دانست. گروه سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به ارائه خدمات خود در زمینه خرید و فروش انواع سنگ چینی الیگودرز می‌پردازد و آمادگی دارد تا خدمات خود را به کلیه فعالان صنعت ساخت و ساز در شهرهای اصفهان، تهران، اهواز و سایر شهرهای ایران ارائه دهد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

مشخصات فنی:

ابعاد: اسلب - تایل - پلاک - پله

ضخامت: 2 سانتی متر - 3 سانتی متر

رنگ: سفید - خاکستری - مشکی

معدن: الیگودرز

نوع فرآوری: صیقلی

 

 • سنگ چینی مشکی الیگودرز

  سنگ چینی مشکی الیگودرز

 • سنگ چینی سفید الیگودرز

  سنگ چینی سفید الیگودرز

 • سنگ چینی خاکستری الیگودرز

  سنگ چینی خاکستری الیگودرز

 • سنگ اسلب چینی الیگودرز

  سنگ اسلب چینی الیگودرز

 • مهندس آذری

  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸

  برای پوشش کف ساختمان تجاری خود نیاز به سنگی با رنگ سفید و روشن دارم. کاربری آن برای بوتیک لباس است و تردد به نسبت بالا است. البته با توجه به نوع کاربری قصد داریم کفپوش سنگی شیکی انتخاب کنیم. تصاویر وب سایت شما را مشاهده کردم و در این بین از چینی الیگودرز خوشم آمد. چطور می‌توان به تهیه این سنگ از شما پرداخت؟

 • Admin

  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶

  جهت تهیه این سنگ می‌توانید به صورت حضوری به کارخانه ما مراجعه کنید و یا اینکه به صورت غیر حضوری اقدام به خرید کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 • حیدری

  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳

  نیاز به اسلب چینی سفید رنگ الیگودرزی دارم که زمینه رنگ سفید آن یکدست باشد و از نظر فرآوری و ساب هم ممتاز باشد. آیا شما چنین سنگی دارید؟

 • Admin

  ۱۴۰۰/۰۵/۲۵

  بله، جهت دریافت لیست قیمت با مدیریت فروش در تماس باشید.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .