سنگ اسلب چینی قروه

قیمت : تماس بگیرید


سنگ اسلب چینی قروه

سنگ چینی قروه در ابعاد متعددی مورد تولید و فرآوری قرار می‌گیرد که از مطرح‌ترین آن‌ها می‌توان به ابعاد اسلب چینی قروه اشاره داشت. از این ابعاد در نمای داخلی ساختمان و به دلیل داشتن وسعت بیشتر موجب می‌شود تا طرح و نقش سنگ را به خوبی نشان دهد و با ایجاد تفاوت در آن می‌توان بوک مچ‌های زیبایی برای آن پیاده سازی کرد. اسلب قروه در ضخامت 2 سانتی متر و 3 سانتی متر مورد فرآوری و تولید قرار می‌گیرد. 


قیمت اسلب چینی قروه


از پارامترهای تاثیرگذار بر روی قیمت می‌توان به سورت بندی آن اشاره کرد که در بخش زیر به تعدادی از سورت‌های آن اشاره خواهیم کرد و تصاویر آن در بخش زیر قرار گرفته شده است. شما می‌توانید جهت دریافت قیمت اسلب چینی قروه در شهرهای اصفهان، تهران و سایر شهرهای ایران باما در تماس باشید. 
 

انواع سنگ چینی قروه در ابعاد اسلب

اگر به بازار جهت خرید این نوع سنگ مراجعه کرده باشید، قطعا متوجه تنوع برندهای آن شده اید. تصویری که در بخش نخست مشاهده می‌کنید مربوطه به برند سایمان آن است. این نوع چینی قروه دارای خطوط متقارنی است که بیشتر از آن جهت ایجاد طرح‌های بوک مچ و فورمچ استفاده می‌شود و برند دیگر آن پاسارگارد است که به نسبت دارای زمینه روشن و خطوط خاکستری است.

 • اسلب قروه

  اسلب قروه

 • اسلب چینی قروه

  اسلب چینی قروه

 • پدرام

  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱

  با تشکر از شما بابت اطلاعات تکمیلی که در مورد چینی قروه در ابعاد اسلب قرار داده اید. بنده مدتی پیش در یکی از کارخانه‌های تولید سنگ اسلب در اصفهان نمونه دیگری از سنگ قروه را مشاهده کردم. آیا تفاوتی وجود دارد؟ آن نمونه بسیار شبیه سنگ‌های چینی الیگودرز بود. اگر امکان دارد بنده را راهنمایی کنید.با تشکر

 • مدیر سایت

  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱

  با تشکر از شما بابت بازدید از وب سایت مجموعه ما در پاسخ به سوال شوا باید اعلام کرد که چینی قروه دو نوع می‌باشد که یک مدل دارای طرحی به این صورت می‌باشد و در نوع دیگر تا حدودی مشابه همان برندی است که اعلام کردید. اسلب چینی قروه ای که ما در بخش محصولات خود قرار داده ایم از طرح و نمای زیباتری برخوردار می‌باشد.

 • ارسلان حیدری

  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹

  برای خرید سنگ اسلب چینی قروه آیا این امکان وجود دارد که بازدیدی از مجموعه شما داشته باشیم؟ ما نیاز داریم تا برای اطمینان از کیفیت محصولات شما به صورت مستقیم این ارزیابی را انجام دهیم و پس تایید شدن،اقدام به چندین پارت صادراتی خواهد شد. ممنونم می‌شویم پاسخ ما را دهید.

 • Admin

  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳

  بله،شما می‌توانید به صورت مستقیم از کارخانه ما بازدید داشته باشید و به دلیل برند صادراتی بودن قروه ما از حداکثر توان خود در تولید با کیفیت استفاده کرده ایم.همچنین شما می‌توانید این اسلب آن را در ضخامت‌های 2 و 3 سانتی متر تهیه کنید.

 • مهندس آریا

  ۱۴۰۰/۰۴/۲۰

  برای دیوار پشت کابینت و اجاق گاز نیاز به سنگی به صورت بوک مچ دارم. آیا اسلب قروه برای این بخش قابل استفاده است؟ در صورت امکان لیست قیمت به همراه نمونه تصاویر آن را ارسال کنید.

 • Admin

  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷

  چینی قروه سایمان برای این نوع کاربری در طرح‌های فورمچ و بوک مچ کاملا مناسب است. تصاویر ارسال گردید.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .