مرمریت‌تری دی بلک

قیمت : تماس بگیرید


یکی دیگر از مرمریت‌های مشکی برند ایران، مرمریت‌تری دی بلک می‌باشد. معادن در یزد واقع شده و عمده تولید آن نیز در اصفهان صورت می‌گیرد. این مرمریت دارای زمینه رنگ مشکی با خطوط سفید و طلایی می‌باشد که به دلیل شباهت آن به 3 بعدی به آن مرمریت 3d بلک نیز گفته می‌شود. به صورت گسترده آن در ابعاد اسلب مورد تولید و فرآوری قرار می‌گیرد. از مشخصه بارز این سگ می‌توان به یکدست بودن و ساب پذیری بالای آن می‌باشد که موجب شده تا از براقیت بالایی برخوردار باشد و جز سنگ‌های صادراتی ایران در این سال‌ها قرار گیرد.

قیمت مرمریت‌تری دی بلک

از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت مرمریت‌تری دی بلک می‌توان به ابعاد و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد که به صورت مستقیم بر قیمت آن تاثیر گذار می‌باشد. گروه سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر آمادگی دارد تا در زمینه فروش مرمریت 3D Black به کلیه خریداران در شهرهای اصفهان، تهران و سایر شهرهای ایران خدمات خود را ارائه دهد.

 • اسلب مرمریت تری دی بلک

  اسلب مرمریت تری دی بلک

 • اسلب مرمریت 3d black

  اسلب مرمریت 3d black

 • حسین یاوری

  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹

  سلام مدتی بود به دنبال انتخاب سنگی با زمینه مشکی جهت استفاده در طراحی داخلی دکوراسیون ساختمان خود بودم و با تصویری از وب سایت شما آشنا شدم که از آن با عنوان‌تری دی بلک نام برده اید. آیا تصاویری که در وب سایت قرار دادید سایز اسلب این محصول می‌باشد و این که آیا می‌توان آن را به گونه ای تهیه کرد که بتوان خاصیت قرینه را در آن پیاده سازی کرد یا خیر؟

 • Admin

  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴

  خیلی ممنون بابت بازدیدی که از وب سایت ما داشتید. در پاسخ به سوالات شما باید ذکر کرد، همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این عکس یک نمونه از ابعاد اسلب‌تری دی بلک است و عمدتا این نوع مرمریت در سایز اسلب فرآوری می‌شود. و باید به این نکته نیز اشاره کرد که قرینگی یکی از خصوصیات و مزیت‌های اصلی این مرمریت بوده و اگر به بخش بوک مچ و فورمچ سایت مراجعه کنید متوجه نمونه‌های این نوع مرمریت به صورت قرینه خواهید شد که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

 • سهیلا

  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷

  بنده قصد داریم یک نمایشگاه از انواع سنگ‌های اسلب در شیراز راه اندازی کنم.و قصد دارم عمدتا از سنگ‌های خاص ایرانی و خارجی در نمایشگاه خودم استفاده کنم. در میان سنگ‌های ایرانی‌تری دی بلک برای من بسیار جالب بود. با توجه نزدیکی اصفهان به شهر ما،ایا می‌شود مرمریت‌تری دی بلک را در اصفهان تهیه کرد.

 • Admin

  ۱۳۹۸/۱۰/۱۹

  بله شما می‌توانید هر ابعادی که از‌تری دی بلک را نیاز دارید،به آسانی از مجموعه تهیه کنید. عمدتا این مرمریت را ما در ابعاد اسلب فراوری می‌کنیم.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .