سنگ تراورتن کرم یزد

قیمت : تماس بگیرید


استان یزد از معادن متنوعی برخوردار می‌باشد و ببیشتر معادن آن به رنگ‌های کرم و شکلاتی است. یکی از رنگ‌های مطرح آن رنگ کرم بوده که در بازار با برند سنگ تراورتن کرم یزد مطرح می‌باشد. این نوع تراورتن از بازه رنگ کرم و کرم روشن برخوردار است و بیشتر به صورت پلاک مورد فرآوری و تولید قرار می‌گیرد. از تراورتن کرم یزد به صورت عمده در نمای بیرون ساختمان به صورت پلاک و همچنین ابعادی استفاده می‌شود .

 

تراورتن کرم موجدار یزد

 

قیمت تراورتن کرم یزد

مطابق با سایر سنگ‌های تراورتن ، قیمت تراورتن کرم یزد نیز به عواملی چون ابعاد، ضخامت و سورت بندی وابسته بوده و توجه داشته باشید که این نوع تراورتن به صورت موج دار و بی موج مورد فرآوری قرار می‌گیرد . از سورت بی موج آن به صورت یکدست و حتی در نماهای رومی استفاده می‌شود.از این تراورتن همانطور که اشاره کردیم به صورت یکدست و یا ترکیبی با سایر سنگ‌های تراورتن (شکلاتی،عباس آباد و....) مورد استفاده قرار می‌گیرد. گروه سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به عنوان یکی از تولید کنندگان تراورتن یزد می‌باشد و این مجموعه آمادگی خدمات رسانی در زمینه خرید و فروش انواع تراورتن کرم یزد را در شهرهای اصفهان ، تهران و ... را دارا می‌باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید.

 

سنگ اسلب تراورتن کرم یزد

 

اسلب تراورتن کرم یزد

ابعاد : اسلب 

نوع فرآوری : ساب خورده

نوع برش : موجدار

ضخامت : 2 سانتی متر

کاربری: مورد استفاده در نمای بیرون و داخل ساختمان

رنگ : کرم 

مکان تولید : شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان

جهت دریافت قیمت سنگ اسلب تراورتن کرم یزد با ما در تماس باشید.

  • پدرام همتی

    ۱۳۹۹/۱۲/۱۶

    تنوع رنگ و طرح سنگ‌های تراورتن کرم یزد در کارخانه شما به چه صورت است؟ لطفا بنده را راهنمایی کنید.

  • Admin

    ۱۳۹۹/۱۲/۱۶

    در حال حاضر تراورتن‌های معادن یزدی که در کارخانه ما تولید می‌شوند دارای زمینه رنگ کرم و کرم روشن و کرم بژ است . عمده تولید آن نیز به صورت بی موج است و اگر به متراژ بالایی از موجدار نیاز دارید،امکان برش آن نیز وجود دارد.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .