سنگ تراورتن کرم یزد

قیمت : تماس بگیرید


استان یزد از معادن متنوعی برخوردار می‌باشد و ببیشتر معادن آن به رنگ‌های کرم و شکلاتی است. یکی از رنگ‌های مطرح آن رنگ کرم بوده که در بازار با برند سنگ تراورتن کرم یزد مطرح می‌باشد. این نوع تراورتن از بازه رنگ کرم و کرم روشن برخوردار است و بیشتر به صورت پلاک مورد فرآوری و تولید قرار می‌گیرد. از تراورتن کرم یزد به صورت عمده در نمای بیرون ساختمان به صورت پلاک و همچنین ابعادی استفاده می‌شود .

 

تراورتن کرم موجدار یزد

 

قیمت تراورتن کرم یزد

مطابق با سایر سنگ‌های تراورتن ، قیمت تراورتن کرم یزد نیز به عواملی چون ابعاد، ضخامت و سورت بندی وابسته بوده و توجه داشته باشید که این نوع تراورتن به صورت موج دار و بی موج مورد فرآوری قرار می‌گیرد . از سورت بی موج آن به صورت یکدست و حتی در نماهای رومی استفاده می‌شود.از این تراورتن همانطور که اشاره کردیم به صورت یکدست و یا ترکیبی با سایر سنگ‌های تراورتن (شکلاتی،عباس آباد و....) مورد استفاده قرار می‌گیرد. گروه سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به عنوان یکی از تولید کنندگان تراورتن یزد می‌باشد و این مجموعه آمادگی خدمات رسانی در زمینه خرید و فروش انواع تراورتن کرم یزد را در شهرهای اصفهان ، تهران و ... را دارا می‌باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید.

 

سنگ اسلب تراورتن کرم یزد

 

اسلب تراورتن کرم یزد

ابعاد : اسلب 

نوع فرآوری : ساب خورده

نوع برش : موجدار

ضخامت : 2 سانتی متر

کاربری: مورد استفاده در نمای بیرون و داخل ساختمان

رنگ : کرم 

مکان تولید : شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان

جهت دریافت قیمت سنگ اسلب تراورتن کرم یزد با ما در تماس باشید.

 • پدرام همتی

  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶

  تنوع رنگ و طرح سنگ‌های تراورتن کرم یزد در کارخانه شما به چه صورت است؟ لطفا بنده را راهنمایی کنید.

 • Admin

  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶

  در حال حاضر تراورتن‌های معادن یزدی که در کارخانه ما تولید می‌شوند دارای زمینه رنگ کرم و کرم روشن و کرم بژ است . عمده تولید آن نیز به صورت بی موج است و اگر به متراژ بالایی از موجدار نیاز دارید،امکان برش آن نیز وجود دارد.

 • شاهین علیپور

  ۱۴۰۰/۰۴/۱۶

  برای طراحی نما رومی ساختمان خود به تراورتن ابروبادی حاجی آباد نیاز داشتم که قیمت آن بالا بود. بین سنگ‌های تراورتن یزدی که دارید آیا سورتی مشابه حاجی آباد هم میتونم پیدا کنم؟

 • Admin

  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷

  مشابه 100 درصد خیر، ولی بعضی از معادن تراورتن یزد وجود دارند که تا حدودی شباهت به این تراورتن دارند.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .