سنگ مرمریت هرسین

قیمت : تماس بگیرید


مرمریت هرسین دارای زمینه رنگ کرم و کرم مایل به روشن و سفید می‌باشد. آن را با برند هرسین کرمانشاه نیز می‌شناسند زیرا معدن آن در استان کرمانشاه قرار دارد. از جمله کاربری‌های آن می‌توان به استفاده در بخش‌های داخلی ساختمان از جمله پارکینگ ، کف ساختمان ، بدنه ساختمان و ... اشاره کرد. سنگ هرسین در ابعاد اسلب ، تایل ، فرشی و پلاک مورد فرآوری قرار می‌گیرد.همانند سایر سنگ‌های مرمریت، هرسین نیز سورت بندی می‌شود که از درجات ممتاز ، سوپر ، درجه 1 و درجه 2 تشکیل شده است.

قیمت مرمریت هرسین

عوامل متعددی بر روی قیمت مرمریت هرسین تاثیر گذار می‌باشند که در این بین می‌توان به ابعاد ، ضخامت ، سورت بندی و همچنین کیفیت فرآوری آن اشاره کرد. از جمله ضخامت هایی که به صورت استاندارد مورد تولید قرار می‌گیرد می‌توان به 2 سانتی متر و 3 سانتی متر اشاره کرد .گروه سنگ زینو واقع در اصفهان آمادگی دارد تا خدمات خود را در زمینه خرید وفروش انواع مرمریت هرسین به کلیه خریداران آن در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

اسلب مرمریت هرسین

نام : اسلب مرمریت هرسین

ضخامت : 2 سانتی متر و 3 سانتی متر

ابعاد : اسلب

رنگ : سفید -کرم - کرم روشن 

درجات : سوپر -ممتاز 

قیمت : قیمت اسلب مرمریت هرسین تاثیر پذیر از سایز ، ضخامت ، درجه و کیفیت فرآوری آن می‌باشد

کاربری : با توجه به خصوصیات ذاتی از آن در داخل ساختمان و از ابعاد اسلب جهت صادرات نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد

توضیحات : اسلب مرمریت هرسین به ابعادی از هرسین که حداقل از سایز 100 سانتی متر در 100 سانتی متر بزرگتر باشد ، گفته می‌شود و از آن در بخش هایی چون بدنه ساختمان و همچنین کف ساختمان مورد استفاد قرار می‌گیرد. با توجه به این که ابعاد اسلب یکی از سایز‌های صادراتی می‌باشد ، از اسلب هرسین نیز جهت صادرات  مورد استفاده قرار می‌گیرد. به صورت استاندارد اسلب هرسین در ضخامت‌های 2 و 3 سانتی متر مورد تولید وفرآوری قرار می‌گیرد.این مجموعه این محصول را در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

سنگ پله هرسین

نام : پله مرمریت هرسین

ابعاد : پله با عرض 30 سانتی متر و 35 سانتی متر

ضخامت : 3 سانتی متر و 3.5 سانتی متر

رنگ : کرم -سفید-کرم روشن

کاربری :  مورد استفاده در بخش راه پله

درجه : ممتاز -سوپر-درجه 1 -درجه 2

قیمت : قیمت پله مرمریت هرسین به ضخامت ، سورت بندی و کیفیت فرآوری بستگی دارد.

توضیحات : پله هرسین در عرض‌های 30 و 35 سانتی متر مورد تولید وفرآوری قرار می‌گیرد و جهت سایر سایز‌های سفارشی باید با ما تماس بگیرید. همانطور که اشاره شد قیمت آن به پارامترهای متعددی بستگی دارد ، اما مهمترین عامل تاثیر گذار را می‌توان به درجه بندی آن مرتبط دانست. این گروه خدمات خود در زمینه خرید و فروش انواع پله هرسین  را در شهرهای اصفهان ،تهران وسایر شهرهای ایران ارائه می‌دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. در صورت داشتن هر گونه سوال ، می‌توانید در اعلام نظر در پایین صفحه، سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما در همین بخش به شما پاسخ دهند.

فرشی مرمریت هرسین

نام : فرشی مرمریت هرسین 

ابعاد: 20*40-30-40-35*35-30*30

ضخامت : 2 سانتی متر و 3 سامنتی متر

رنگ : سفید - کرم -کرم روشن

کاربری : مورد استفاده جهت کف ساختمان و پارکینگ

قیمت: قیمت فرشی مرمریت هرسین به پارامترهایی چون ابعاد و ضخامت و تا حدودی نیز به سورت بندی آن بستگی دارد که در این بین ابعاد بر روی قیمت تاثیر بیشتری به نسبت خواهد داشت.

توضیحات: فرشی مرمریت هرسین با توجه به خصوصیات ذاتی از نظر بازه رنگ و عدم وجود رگه بر روی سطح آن و همچنین خصوصیاتی که سنگ مرمریت دارد ، از آن در فضای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد که در این بین می‌توان به راه پله ، پارکینگ ، اتاق خواب و همچنین بخش هایی از کف سالن اشاره کرد . یکی از دلایل درصد تقاضای بالا جهت خرید این قبیل از ابعاد هرسین را می‌توان در پایین‌تر بودن قیمت آن نسبت به سایر ابعاد به شمار آورد.شما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید. این گروه به فعالیت در زمینه خرید وفروش انواع فرشی مرمریت هرسین در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران می‌پردازد و شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید و در صورت داشتن هر گونه سوال آن را در بخش ارسال نظرت برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما به در هیمن بخش پاسخگو باشند.

60*60 مرمریت هرسین

ابعاد:60*60

ضخامت: 1.8 سانتی متر

رنگ: مایل به سفید

کاربری : مورد استفاده در کف ساختمان

درجه: سوپر - ممتاز -درجه 1

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .