سنگ مرمریت آباده

قیمت : تماس بگیرید


این نوع مرمریت از تنوع بالایی برخوردار بوده که می‌توان از نظر رنگ به مرمریت آباده کرم ، کرم طلایی ، پرتقالی ، زیتونی و ... اشاره کرد . در این سال‌ها به دلیل تنوع رنگ و داشتن قیمت مناسب جایگاه خوبی را در ساختمان‌های ایران باز کرده است . سنگ مرمریت آباده در نمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد که می‌توان به کاربرد در کف ساختمان ، راه پله و برند اشاره کرد که باتوجه به خصوصیات ذاتی که باخود به همراه دارد بیشتر از آن در بدنه ساختمان استفاده می‌شود .

قیمت مرمریت آباده علاوه بر ابعاد ، ضخامت و سورت بندی به پارامتری دیگر چون نوع معدن آن بستگی دارد . از معادن مطرح آن می‌توان به ایرجی دانشور ، رضایی ، اقبالی و ... اشاره کرد . گروه سسنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان ، آمادگی خدمات رسانی در زمینه خرید و فروش انواع مرمریت آباده را در شهرهای اصفهان و تهران را دارا می‌باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید .

نام : مرمریت کرم صورتی آباده

رنگ : کرم صورتی

کاربرد: در نمای داخلی ساختمان

ابعاد: پله -پلاک - تایل - فرشی

ضخامت : 2سانتی متر - 3 سانتی متر

قیمت : از پارامترهای تاثیر گذار بر قیمت مرمریت کرم صورتی آباده می‌تان به سایر ، ضخامت و همچنین سورت بندی آن اشاره کرد.

توضیحات : سنگ آباده از معادن استان فارس استخراج می‌گردد و از تنوع رنگ بالایی برخوردار می‌باشد که در این بین می‌توان به بازه رنگ کرم صورتی نیز اشاره کرد که با برند مرمریت آباده کرم صورتی نیز در بازار معرفی می‌گردد. از کاربری‌های آن می‌توان به استفاده در بخش‌های داخلی اشاره کردو با توجه به جنسیت آباده از آن بیشتر در بدنه ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما نیز می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت در شهرهای تهران ، اصفهان و سایر شهرهای ایران با ما در تماس باشید.

سنگ مرمریت آباده امواج یکی دیگر از برندهای مطرح سنگ آباده در بین خریداران این نوع مرمریت می‌باشد. این نوع آباده از بازه رنگ کرم و کرم زیتونی برخوردار می‌باشد و به صورت گسترده در ابعاد پلاک ، تایل ، اسلب و پله مورد فرآوری قرار می‌گیرد. از کاربری‌های مرمریت آباده امواج می‌توان به استفاده در نمای داخلی ساختمان اشاره کرد و با توجه به خصوصیات ذاتی سنگ‌های آباده از این نوع مرمریت بیشتر در بدنه ساختمان استفاده می‌گردد.

قیمت مرمریت آباده امواج

پارامترهایی که بر روی قیمت مرمریت آباده امواج تاثیر گذار می‌باشند می‌توان به ابعاد ، ضخامت ، رنگ و همچنین سورت بندی آن اشاره کرد که هر کدام به نسبت تاثیری مستقیم بر روی قیمت خواهند داشت. برای نمونه قیمت پله امواج با قیمت پلاک آن کاملا متفاوت است. گروه سنگ زینو به ارائه خدمات خود درزمینه خرید وفروش انواع آباده امواج در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران می‌پردازد و شما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت با کارشناسان ما درتماس باشید.

مرمریت آباده با توجه به زیبای و تنوع رنگ در این سال‌ها از محبوبیت بالایی در میان خریداران سنگ مرمریت برخوردار می‌باشد ، که در این بین می‌توان به سنگ مرمریت آباده رضایی اشاره کرد. آباده رضایی به دلیل دارا بودن بازه قیمت مناسب به عنوان یکی از پر تقاضاترین سنگ‌های آباده به شمار می‌آید. زمینه رنگ این نوع آباده مایل به رنگ کرم و زیتونی می‌باشد. از کاربری‌های این نوع مرمریت می‌توان به استفاده در نمای داخلی ساختمان از جمله راه پله ، پارکینگ و کف ساختمان اشاره کرد.

قیمت مرمریت آباده رضایی

عواملی که بر روی قیمت مرمریت آباده رضایی تاثیر گذار می‌باشند می‌توان به سایز ، ضخامت و سورت بندی آن اشاره کرد. این نوع آباده عمدتا در سایزهای اسلب ، پلاک ، پله و اسلب مورد فرآوری قرار می‌گیرد. شما نیز می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت در شهرهای تهران ، اصفهان و سایر شهرهای ایران با ما در تماس باشید.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .