سنگ مرمریت لاشتر

قیمت : تماس بگیرید


سنگ  لاشتر از زمینه رنگ طوسی مایل به مشکی برخوردار بوده و بروی آن خطوطی سفید نیز وجود دارد که این مورد موجب زیبایی بخشی از آن شده است. از جمله خصوصیات  آن می‌توان به جذب پایین آب و مقاومت بالا اشاره کرد که این مورد موجب افزوده شدن بر محبوبیت آن در بین طراحان و معماران گردیده است. مرمریت مشکی لاشتر به صورت ساب خورده، سند بلاست یا تیشه ای مورد فرآوری و تولید قرار می‌گیرد. این سنگ در دنیا با نام Pitera gray معرفی می‌شود و از جمله ابعاد تولیدی آن می‌توان به ابعاد تایل، پلاک و اسلب اشاره کرد .

 

سنگ لاشتر فرشی

قیمت مرمریت لاشتر در کارخانه سنگبری اصفهان

قیمت مرمریت لاشتر به پارامترهای متعددی بستگی دارد که در این بین می‌توان به ابعاد، ضخامت، متراژ و سورت بندی اشاره کرد که هرکدام به صورت مستقیم بر روی قیمت تاثیرگذار است. معدن سنگ لاشتر در استان اصفهان واقع شده و گروه سنگ زینو در شعبه سنگبری مختاری واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به تولید و فرآوری مرمریت لاشتر پرداخته و آمادگی خدمات رسانی در زمینه مشاوره، خرید و فروش در شهر اصفهان و تهران را دارا می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید .

 

سنگ لاشتر صادراتی

اسلب مرمریت لاشتر

اسلب مرمریت لاشتر یکی از ابعاد تولیدی از سنگ لاشتر می‌باشد. این نوع ابعاد لاشتر از زمینه طوسی و مشکی برخوردار بوده و بیشترین کاربرد آن‌ها جهت صادرات و همچنین در بازار داخلی نیز می‌توان به استفاده در نمای بیرون ساختمان و بخش ورودی ساختمان و همچنین استفاده در کف ساختمان اشاره کرد. یکی دیگر از کاربری‌های عمده این مرمریت در ابعاد اسلب با ضخامت سه سانتی متر برای آشپزخانه است. با نگاهی به معماری غربی، متوجه خواهید شد که رنگ مشکی و خاکستری تیره از محبوبیت بالایی برخوردار است و در این بین  اسلب لاشتر با برند پیتراگری ماربل به عنوان یکی از شاخص‌ترین سنگ‌های ایرانی در این نوع معماری است.

قیمت اسلب مرمریت لاشتر

سنگ اسلب به عنوان بزرگترین ابعاد هر نوع سنگ به شمار می‌آید و از این نظر از قیمت بالاتری برخوردار می‌باشد. قیمت اسلب مرمریت لاشتر نیز به پارامترهایی چون رنگ، سورت بندی و کیفیت فرآوری بستگی دارد. جهت دریافت قیمت آن در شهرهای اصفهان، تهران و سایر شهرهای ایران با ما در تماس باشید.

کاربرد اسلب لاشتر

از نظر کاربری همانطور که اشاره کردیم قابلیت استفاده در نمای داخلی و بیرون ساختمان را داشته ولی از سایز اسلب آن عمدتا در طراحی داخلی ساختمان استفاده می‌شود. از طرح بوک مچ آن در ورودی ساختمان، لابی و هتل و در کف ساختمان به صورت یکدست و یا ترکیبی با سایر سنگ‌های مرمریت استفاده می‌شود. اما در این سالها استفاده از اسلب لاشتر در بخش هایی چون آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی بسیار کاربردی شده که در ادامه سعی خواهیم کرد یک نمونه تصویر از کاربری آن در این این بخش را قرار دهیم.

این ابعاد مورد استفاده در بخش راه پله ساختمان می‌باشد و از زمینه رنگ طوسی و مشکی با رگه‌های سفید رنگ برخوردار می‌باشد و سایزهای تولیدی آن نیز با عرض 30 سانتی متر و 35 سانتی متر با ضخامت‌های 3 و 3.5 سانتی متر می‌باشد. به دلیل داشتن خصوصیات ذاتی از جمله استقاومت و دوام و همچنین زمینه زنگی از آن در بخش راه پله مورد استفاده قرار می‌گیرد و به دو صورت ساب خورده و تیشه شده می‌توان از آن استفاده کرد.

 

پله لاشتر

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پله لاشتر

ابعاد یکی از پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت سنگ‌های ساختمانی است که در این بین برای پله این مرمریت می‌توان به عواملی از قبیل درجه و سورت بندی، کیفیت فرآوری، ضخامت و پالت بندی آن اشاره کرد. از نظر سورت بندی استاندارد مشخصی در ایران وجود ندارد اما هر آنچه رنگ آن به مشکی و رگه‌های سفید آن کمتر و بر روی سطح آن نیز سوختگی نداشته باشد به نسبت جز درجات ممتاز و سوپر به شمار می‌آید و از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.


قیمت مرمریت لاشتر هوند به پارامترهای متعددی بستگی دارد که در این بین می‌توان به ابعاد و ضخامت آن اشاره کرد. سنگبری مختاری به تولید مرمریت لاشتر هوند در ابعاد 60*30 ، 30*30 و ابعاد دیگر با ضخامت‌های 12mm ،14mm ،2cm ،3cm  و همچنین ضخامت‌های دیگر می‌پردازد. همین فاکتورها نیز برای نوع هوند آن نیز وجود دارد.

 

 • سنگ اسلب لاشتر

  سنگ اسلب لاشتر

 • احمد عرفانی

  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲

  قیمت خرید لاشتر در اصفهان مناسبتر است یا اینکه در تهران نیز می‌توانم به قیمت همانجا تهیه کنم؟ متراژ مورد نیاز بالایی درخواست دارم و برای همین اختلاف قیمت می‌تواند در هزینه اجرایی پروژه تاثیر زیادی دارد.

 • Admin

  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳

  با توجه به نزدیکی معادن لاشتر به کارخانه سنگبری اصفهان و همچنین متراژ بالایی که شما نیاز دارید، به صرفه است که خرید خود را از اصفهان انجام دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مدیریت فروش در تماس باشید.

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .