سنگ مرمریت صلصالی

قیمت : تماس بگیرید


این نوع سنگ به عنوان پر کاربردترین سنگ‌های مرمریت در ایران می‌باشد و با برند مرمریت صلصالی شناخته می‌شود . صلصالی از زمینه رنگ کرم روشن و کرم برخوردار می‌باشد و از رگه‌های مایل به قرمز بر روی سطح سنگ برخوردار بوده که به آن نوار قلبی نیز گفته می‌شود . در ابعاد تایل ، پلاک ، فرشی ، پله و اسلب مورد فرآوری و تولید قرار می‌گیرد . از خصوصیات ذاتی آن می‌توان به استقامت و استحکام بالای صلصالی اشاره کرد که موجب شده بیشتر در کف ساختمان و راه پله از آن استفاده شود .

قیمت مرمریت صلصالی در اصفهان

با توجه به قرار گرفتن معادن این سنگ در خوروبیابانک استان اصفهان، عمدده تولید وفرآوری آن نیز در این استان صورت می‌گیرد و به همین دلیل عمده سفارش‌های ارسالی جهت خرید به تولید کننده‌های اصفهان ارسال و دریافت قیمت صلصالی در اصفهان همواره یک چالش اساسی برای خریداران بوده است. از پارامترهایی که به صورت مستقیم بر روی قیمت تاثیرگذار است می‌توان به ابعاد،ضخامت،سورت بندی ،رنگ و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد. از نظر رنگ بندی در بازه رنگ کرم،سفید و یاسی است و از نظر درجه بندی به درجات ممتاز،درجه1 و درجه 2 تقسیم می‌شود.از نظر ابعاد نیز عمدتا در سایزهای پله،پلاک و اسلب تولید می‌شود.

 گروه سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان ، آمادگی خدمات رسانی در زمینه خرید و فروش سنگ مرمریت صلصالی را دارا می‌باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید .

  • مرمریت صلصالی اصفهان

    مرمریت صلصالی اصفهان

  • مرمریت سفید صلصالی

    مرمریت سفید صلصالی

  • سنگ صلصالی

    سنگ صلصالی

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .