سنگ مرمریت صلصالی

قیمت : تماس بگیرید


این نوع سنگ به عنوان پر کاربردترین سنگ‌های مرمریت در ایران می‌باشد و با برند مرمریت صلصالی شناخته می‌شود . صلصالی از زمینه رنگ کرم روشن و کرم برخوردار می‌باشد و از رگه‌های مایل به قرمز بر روی سطح سنگ برخوردار بوده که به آن نوار قلبی نیز گفته می‌شود. در ابعاد تایل، پلاک، فرشی، پله و اسلب مورد فرآوری و تولید قرار می‌گیرد. از خصوصیات ذاتی آن می‌توان به استقامت و استحکام بالای صلصالی اشاره کرد که موجب شده بیشتر در کف ساختمان و راه پله از آن استفاده شود .

قیمت مرمریت صلصالی در اصفهان

با توجه به قرار گرفتن معادن این سنگ در خوروبیابانک استان اصفهان، عمده تولید وفرآوری آن نیز در این استان صورت می‌گیرد و به همین دلیل عمده سفارش‌های ارسالی جهت خرید به تولید کننده‌های اصفهان ارسال و دریافت قیمت صلصالی در اصفهان همواره یک چالش اساسی برای خریداران بوده است. از پارامترهایی که به صورت مستقیم بر روی قیمت تاثیرگذار است می‌توان به ابعاد، ضخامت، سورت بندی، رنگ و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد. از نظر رنگ بندی در بازه رنگ کرم، سفید و یاسی است و از نظر درجه بندی به درجات ممتاز، درجه1 و درجه 2 تقسیم می‌شود. از نظر ابعاد نیز عمدتا در سایزهای پله، پلاک و اسلب تولید می‌شود.

 گروه سنگ زینو واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان ، آمادگی خدمات رسانی در زمینه خرید و فروش سنگ مرمریت صلصالی را دارا می‌باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید .

  • مرمریت صلصالی اصفهان

    مرمریت صلصالی اصفهان

  • مرمریت سفید صلصالی

    مرمریت سفید صلصالی

  • سنگ صلصالی

    سنگ صلصالی

ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09132318614

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. | .